برترین فلش مموری زیر 200 هزار تومان؛ گزینه های کاربردی و باکیفیت

به گزارش مجله استخدام جدید، بیشتر ما حداقل یک بار برای انتقال و ذخیره اطلاعات به سراغ فلش مموری ها رفته ایم. در دنیای امروز که حجم اطلاعات موجود در رایانه ها بالاتر رفته و افراد برای ذخیره دائمی اطلاعات خود به سراغ هاردها می روند، هنوز هم فلش مموری کالایی پرطرفدار است. از طرفی ظرفیت فلش مموری ها نسبت به قبل افزایش یافته و از طرف دیگر به عنوان مثال برای حمل کردن فایل یک ارائه نمی توانیم یک هارد بزرگ را با خود حمل کنیم. در نتیجه برای انتقال اطلاعات با حجم های به نسبت پایین بین دو و یا چند دستگاه، هنوز هم فلش مموری یک انتخاب مطمئن است. از آن جایی که قیمت هر کالا یکی از فاکتورهای مهم در خرید آن به شمار میرود، در این مطلب به سراغ معرفی و انتخاب برترین فلش مموری زیر 200 هزار تومان در بازار می رویم. حال قبل از هر چیزی اگر در پی خرید یک فلش مموری تازه با قیمت و گارانتی مناسب هستید، دکمه زیر مختص شماست.

برترین فلش مموری زیر 200 هزار تومان؛ گزینه های کاربردی و باکیفیت

چگونه برترین فلش مموری زیر 200 هزار تومانی را انتخاب کنیم؟

اگر اولین سری فلش مموری های عرضه شده به بازار را دیده باشید، قطعا از بزرگ بودن ابعاد و در عین حال کم بودن ظرفیت آن ها تعجب نموده اید. با این وجود ابعاد فلش مموری ها روز به روز کوچک تر می گردد و ظرفیت آن ها نیز افزایش پیدا می نماید. حال هدف ما این است که با میزان کمی پول یعنی فقط 200 هزار تومان در پی فلش هایی محبوب و زیبا همراه با ظرفیتی بالا و بعلاوه ابعادی کوچک باشیم.

مهم ترین فاکتورها برای انتخاب و خرید یک فلش مموری مالی و مقرون به صرفه عبارتند از:

1) ظاهر و ابعاد کالا

اولین موردی که در خرید فلش مموری توجه افراد را به خود جلب می نماید، ظاهر کالاست. بعضی از خریداران ترجیح می دهند که به سراغ فلش مموری های فانتزی بروند و بعضی دیگر نیز فلش مموری های ساده را می پسندند. از طرف دیگر فلش مموری های غیرفانتزی نیز در ابعاد مختلفی فراوری می شوند که هر شخص باید با توجه به احتیاج خود به سراغ آن ها برود که اصولا بیشتر افراد به سراغ فلش هایی با ابعاد کوچک تر می روند.

2) بودجه خریدار و قیمت فلش مموری

درست است که ظاهر فلش مموری برای خریدار اهمیت دارد، ولی بهتر است که توان خرید و بودجه خریدار را نیز در نظر بگیریم. به عنوان مثال شاید یک کالا ظاهری بسیار زیبا و مجذوب نماینده داشته باشد ولی افراد توان خرید آن کالا را نداشته باشند. پس بهتر است که در ابتدای خرید یک فلش مموری و یا هر کالای دیگری، بودجه مورد نظر خود را معین کنید. این کار به شما یاری می نماید تا موارد اضافی را حذف کنید و در نهایت انتخاب را از بین گزینه های موجود برای خود آسان تر کنید.

3) ظرفیت فلش مموری

اگر ظاهر یک فلش را نیز در نظر نگیریم، از ظرفیت آن نمی توانیم صرف نظر کنیم. در دنیای امروز دیگر افراد به سراغ فلش هایی با ظرفیت کمتر از هشت گیگ نمی روند و ترجیح می دهند که ظرفیت فلش مموری آن ها بالا باشد. فلش مموری های مقرون به صرفه قیمت اصولا در محدوده 8 تا 64 گیگ فراوری می شوند و منطقی ترین حالت نیز این است که یک فلش 64 گیگابایتی از یک برند خوب را با این بودجه خریداری نمایید.

4) سرعت انتقال اطلاعات

در نهایت اگر تمامی فاکتورهای بالا را در خرید خود لحاظ نموده اید، از این یک مورد غافل نشوید. در بعضی از فلش مموری های مقرون به صرفه قیمت سرعت انتقال اطلاعات پایین است و محتمل است که این موضوع شما را در آینده آزار دهد. در حالی که فرمت USB در قالب های مختلف ارائه شده است، ولی این روزها بیشتر فلش ها به صورت USB 3.1 و USB 3.0 و USB 2.0 عرضه می شوند.

به صورت کاملا خلاصه USB 3.0 سرعت بیشتر و قابل اعتمادتری را به شما ارائه می دهد. در حالی که USB 2.0 در انتقال اطلاعات با حجم پایین به کار می آید و سرعت انتقال اطلاعات در آن بالا نیست.

10 فلش مموری برتر با قیمتی کمتر از 200 هزار تومان

حالا که با اصلی ترین فاکتورها برای خرید یک فلش مقرون به صرفه قیمت آشنا شده اید، بهتر است که تعدادی از آن ها را با هم آنالیز کنیم تا شما نیز دیگر سردرگم نباشید و راحت تر بتوانید برای خرید این کالا و انتخاب مدل مورد نظر تصمیم بگیرید. پس برترین فلش مموری های زیر 200 هزار تومان در بازار ایران عبارتند از:

1) فلش مموری کوئین تک مدل QUICK C-PLUS ظرفیت 64 گیگابایت به همراه مبدل usb-c otg

اولین کالای فهرست را به این فلش مموری مقرون به صرفه قیمت از برند کوئین تک اختصاص دادیم که علاوه بر فلش، یک مبدل usb-c otg را نیز در اختیار شما قرار می دهد. ظرفیت این فلش مموری 64 گیگابایت است و شما می توانید این کالا را در هشت رنگ مختلف از خبرنگاران خریداری نمایید. سرعت انتقال اطلاعات نیز در این محصول کاملا قابل قبول است.

احتمالا باور نمی کنید که وزن آن فقط دو گرم است. در عین حال با مشاهده نظرات خریداران این فلش مقرون به صرفه قیمت احتمالا اگر شکی نیز در خصوص خرید این کالا داشته باشد، رفع خواهد شد. از نکات بسیار مهم در خصوص این فلش باید به ارائه گارانتی مادام العمر به وسیله فروشنده های آن اشاره نمود. پس برای خرید این کالا با قیمتی مناسب و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آن، روی دکمه زیر ضربه بزنید.

2) فلش مموری کوئین تک مدل MARVEL ROSE با ظرفیت 32 گیگابایت

اگر ابعاد فلش مموری قبلی برای شما بزرگ بود و شما به مبدل آن احتیاجی نداشتید، پس این فلش 32 گیگابایتی کویین تک با ابعادی کوچک (حدودا 2سانتی متر در 3 سانتی متر) برای شما مناسب خواهد بود. زمانی که شما این فلش را به پورت USB وصل می کنید، تنها بخش کمی از آن بیرون می ماند و که مورد یکی از نقاط قوت این کالا به گفته خریداران است.

جنس بدنه این فلش فلزی است و برای انتقال اطلاعات از رابط USB 2.0 استفاده می نماید که برای این فلش با چنین قیمتی واقعا منطقی به نظر می رسد. این محصول با اغلب سیستم عامل ها سازگاری دارد و می توان از آن در تمام دستگاه های مجهز به پورت USB استفاده کرد. در نهایت نیز اگر در پی یک حافظه امن و مطمئن برای انتقال و یا نگهداری اطلاعات باارزش خود هستید، فلش مموری کوئین تک مدل MARVEL انتخابی مناسب است.

3) فلش مموری سیویت مدل SEGO با ظرفیت 64 گیگابایت

اگر فلش مموری قبلی مورد پسند شما بود ولی ظرفیت آن کم بود، این کالا از برند Save it احتمالا برای شما مناسب است. ظرفیت این کالا 64 گیگابایت است و برای انتقال اطلاعات از رابط USB 2.0 استفاده می نماید تا با سرعتی میانه فرآیند انتقال را برای شما انجام دهد. ابعاد این فلش تقریبا 2 سانتی متر در 1 سانتی متر است و می توان گفت که جزو کوچک ترین فلش مموری ها در این بازه قیمتی است.

این محصول در شش رنگ مجذوب نماینده فراوری شده که خوشبختانه هر شش رنگ آن نیز در فروشگاه خبرنگاران موجود است. وزنی در حدود 5 گرم دارد و جنس آن از فلز است. دقت داشته باشید که قیمت این کالا در حالت طبیعی بالاتر از 300 هزار تومان است اما شما در تخفیف فعلی می توانید آن را با کمتر از 200 هزار تومان پول خریداری کنید.

4) فلش مموری سن دیسک مدل Cruzer Blade CZ50 ظرفیت 32 گیگابایت

کمتر کسی است که تا به امروز از فلش مموری های برند سن دیسک استفاده ننموده باشد و یا این که حداقل یک بار آن را ندیده باشد؛ چرا که شرکت SanDisk یکی از فراورینمایندگان مشهور انواع فلش مموری است. ابعاد این فلش 2 سانتی متر در 4 سانتی متر است و در دسته فلش های مقرون به صرفه قیمت با ابعاد کوچک قرار می گیرد. وزنی دو گرمی و ظرفیتی 32 گیگابایتی دارد. خریدارن بسیار زیاد و بعلاوه نظرات مثبت آن ها در خبرنگاران نیز می توانند کیفیت خوب این کالا را به ما ثابت نمایند. اکنون با استفاده از دکمه زیر به راحتی می توانید فلش مموری سن دیسک مدل Cruzer Blade CZ50 را سفارش دهید.

5) فلش مموری USB 2.0 اچ پی مدل V212b ظرفیت 64 گیگابایت

نوبتی هم که باشد نوبت به آنالیز یکی از فلش مموری های پرطرفدار از برند محبوب اچ پی رسیده است. وزن این کالا 10 گرم است و ظرفیتی 64 گیگابایتی دارد. از نظر ابعاد به کوچکی موارد قبلی نیست ولی با توجه به برند و ظرفیت آن، قیمتی منطقی دارد و هنوز هم یک فلش مقرون به صرفه قیمت محسوب می گردد.

خریداران نیز می گویند که جنس بدنه فلش بسیار مقاوم است و رنگ بدنه پس از مدت ها استفاده باز هم ثابت می ماند. شما می توانید این کالا را در دو رنگ مشکی و مشکی براق به راحتی سفارش دهید. این محصول در بیشتر موارد با گارانتی 18 ماهه عرضه می گردد تا خیال خریداران را از بابت کیفیت کالا راحت کند.

6) فلش مموری ای دیتا مدل DashDrive -UV150 USB 3.2 ظرفیت 32 گیگابایت

همان طور که در تصویر بالا نیز مشاهده می کنید، در این بخش به سراغ یک فلش مموری مقرون به صرفه قیمت ساده و در عین حال زیبا می رویم. برند ای دیتا جزو برندهایی است که در گذشته نیز فلش مموری های خوبی فراوری می کرد و افراد زیادی فلش های خود را از این برند می خریدند. ظرفیت این محصول 32 گیگابایت و ابعاد آن نیز حدود 2 سانتی متر در 6 سانتی متر است.

بدنه این فلش مقرون به صرفه قیمت از پلاستیکی با کیفیت بالا ساخته شده و از طرفی دست شما برای انتخاب رنگ بدنه آن نیز کاملا باز است. در جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل محفظه USB، برای فلش مموری مدل UV150 یک درپوش زیبا نیز ساخته شده. در نهایت دقت داشته باشید که فروشندگان این کالا را در خبرنگاران با گارانتی های مختلفی می فروشند و شما باید گارانتی مورد نظر خود را نیز در هنگام خرید در نظر بگیرید.

7) فلش مموری دیتا پلاس مدل GIFT ظرفیت 64 گیگابایت

بیشتر افراد برند دیتا پلاس را با برند ای دیتا یکسان در نظر می گیرند. پس بهتر است بدانید که این دو برند با یکدیگر کاملا متقاوت هستند. فلش مموری مقرون به صرفه قیمت GIFT از برند دیتا پلاس حافظه ای 64 گیگابایتی دارد و ابعاد آن نیز 2.4 سانتی متر در 1.4 سانتی متر است. به همین علت در دسته فلش های بسیار کوچک قرار می گیرد و هواداران زیادی دارد. وزن این محصول دو گرم اعلام شده و جنس بدنه آن نیز فلزی است.

در نهایت بهتر است بدانید که برای انتقال اطلاعات از رابط USB 2.0 استفاده می نماید و شاید سرعت آن مورد تایید شما نباشد ولی به نسبت قیمت و کیفیت کالا، این سرعت کاملا منطقی است. از طرفی اگر در رابطه با کیفیت این کالا شک دارید، بهتر است بدانید که این فلش یکی از کاندیداهای برای انتخاب برترین فلش مموری زیر 200 هزار تومان در ایران است!

8) فلش مموری گلکسبیت مدل S1 ظرفیت 16 گیگابایت

اگر فلش با ظرفیت بالا دوست ندارید و یک فلش مموری 16 گیگابایتی نیز کار شما را راه می اندازد و در عین حال ظاهر محصول برای شما اهمیت دارد، احتمالا این کالا را بپسندید. برند گلکسبیت یک فلش مموری 16 گیگاباتی با ابعاد 3 سانتی متر در 5 سانتی متر فراوری نموده است که برای انتقال اطلاعات نیز از رابط USB 2.0 استفاده می نماید.

دو رنگ نقره ای و مشکی دارد و جنس بدنه آن نیز فلزی است. از طرفی قیمت آن به قدری مناسب است که هر شخصی را برای خرید وسوسه می نماید؛ چرا که شما با 200 هزار تومان پول می توانید دو عدد از این محصول را تهیه کنید. پس بهتر است که همین حالا با یاری دکمه زیر به سراغ خرید این کالا و یا مشاهده اطلاعات بیشتر در خصوص آن بروید.

9) فلش مموری طرح پیانو کلاسیک مدل Ul-Pv-Pan02 با ظرفیت 8 گیگابایت

هشت مورد قبلی رو به فلش هایی با ظاهر عادی اختصاص دادیم و حال بهتر است که به سراغ دو فلش فانتزی مجذوب نماینده برویم. فلش های فانتزی اصولا قیمتی بالاتر نسبت به فلش های عادی دارند ولی ما در این مطلب دو فلش مقرون به صرفه قیمت فانتزی را به شما معرفی می کنیم. این فلش مموری با طرح پیانو به وسیله برند معروفی فراوری نشده و ظرفیت آن نیز هشت گیگابایت است. از طرفی وزنی حدود 50 گرم دارد و ابعاد آن 5 سانتی متر در 4.5 سانتی متر اعلام شده. در نهایت بهتر است بدانید که بدنه این فلش به شکلی طراحی شده که از آن در برابر ضربه، آب و بعلاوه نفوذ گرد و غبار تا میزان خوبی محافظت کند.

10) فلش مموری طرح تراکتور مدل UL-Tractor با ظرفیت 32 گیگابایت

آخرین فلش فهرست برترین فلش مموری زیر 200 هزار تومان نیز یک فلش مموری فانتزی با طرح تراکتور است. ظرفیت این محصول 32 گیگابایت است. 27 گرم وزن دارد و ابعاد آن 5.5 سانتی متر در 4 سانتی متر اعلام شده. اگر فکر می کنید که انتخاب چنین فلشی برای محیط کار و یا کارهای روزمره منطقی نیست، کاملا اشتباه می کنید. چرا که این فلش نسبت به بعضی از فلش های دیگر میزانی مقاوم تر است و در عین حال ظاهری بسیار مجذوب نماینده دارد و استفاده کردن از آن به سادگی دیگر فلش هاست. پس اگر ظاهر این کالا را دوست دارید، در خرید آن لحظه ای درنگ نکنید. دکمه زیر به شما یاری می نمایند تا اطلاعات بیشتری را در خصوص این محصول به دست بیاورید و سپس بتوانید به راحتی آن را سفارش دهید.

انتخاب برترین فلش مموری زیر 200 هزار تومان

هدف ما در این مطلب معرفی برترین فلش مموری زیر 200 هزار تومان بود. به همین دلیل به سراغ آنالیز فاکتورهای مهم در خرید فلش مقرون به صرفه قیمت رفتیم و سپس ده مورد از این کالاها را به صورت کامل برای شما زیر ذره بین قرار دادیم. حال باید فاکتورهای خود را برای خرید در نظر بگیرید و سپس از موارد معرفی شده در این مطلب یاری بگیرید. در عین حال دقت داشته باشید که در دنیای امروز حجم تصاویر و خلاصه داده های ما در حال افزایش است و بهتر است که یک فلش مموری با ظرفیت بالا و البته قیمت پایین برای خود انتخاب کنید. حال بگویید که از نظر شما برترین فلش مموری زیر 200 هزار تومان کدام محصول است؟ شما بعلاوه می توانید نظرات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر کاربران خبرنگاران مگ در میان بگذارید.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 8 آبان 1402 بروزرسانی: 8 آبان 1402 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 2342

به "برترین فلش مموری زیر 200 هزار تومان؛ گزینه های کاربردی و باکیفیت" امتیاز دهید

2 کاربر به "برترین فلش مموری زیر 200 هزار تومان؛ گزینه های کاربردی و باکیفیت" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین فلش مموری زیر 200 هزار تومان؛ گزینه های کاربردی و باکیفیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید