ثبت 90هزار بازدید از مجموعه کاخ سعدآباد از ابتدای مهرماه

به گزارش مجله استخدام جدید، مدیر مجموعه سعدآباد از ثبت بیش از 90هزار بازدید از 14 موزه و کاخ موزه سعدآباد از اول مهر تا 18 آذر اطلاع داد.

ثبت 90هزار بازدید از مجموعه کاخ سعدآباد از ابتدای مهرماه

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی کاخ سعدآباد، کیا پارسا با اشاره به رشد قابل قبول حضور گردشگران داخلی و خارجی از مجموعه سعدآباد، گفت: بیش از 80هزار بازدید به گردشگران ایرانی و بیش از 10هزار بازدید به گردشگران خارجی اختصاص دارد.

او با اشاره به ظرفیت های بی بدیل تاریخی و طبیعت منحصربه فرد سعدآباد اضافه نمود: تاریخ معاصر و جذابیت موزه های مجموعه موجب شده تا گردشگران داخلی و خارجی زیادی از کاخ سعدآباد بازدید نمایند. خوشبختانه با برنامه ریزی های که داشتیم در جذب گردشگر پیروز بودیم و ظرفیت های موجود این مجموعه را از نظر کمی و کیفی ارتقا دادیم.

پارسا توضیح داد: آنچه در سیاست های تدوینی ما حاکم بوده فراهم کردن بیشترین امکانات و مطلوب ترین خدمات برای خلق رویکرد رضایت مندی و پایه مردم محوری است چرا که هدف نهایی ما پویایی موزه ها، آگاهی موثر جامعه از زوایای مختلف تاریخ کشورمان است.

مدیر کاخ سعدآباد از کوشش های شبانه روزی و ارزشمند مسئولان و کارکنان مجموعه سعدآباد سپاسگزاری کرد و اضافه نمود: افزایش حضور بازدیدنمایندگان سعدآباد و علایق روزافزون مردم فرهنگ دوست کشورمان، آیینه ای صادق برای ارزیابی عملکرد همه ما بوده و رسالت خدمت مضاعف به مردم را دوچندان نموده است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 629

به "ثبت 90هزار بازدید از مجموعه کاخ سعدآباد از ابتدای مهرماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت 90هزار بازدید از مجموعه کاخ سعدآباد از ابتدای مهرماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید