جاده چالوس امروز یک طرفه می گردد

به گزارش مجله استخدام جدید، مرکز مدیریت راه های مازندران اعلام نمود: ترافیک در محور چالوس مسیرجنوب به شمال محدوده های نساء، سه راهی دیزین و در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده های وانا، بایجان و سه راهی چلاو سنگین است

جاده چالوس امروز یک طرفه می گردد

به گزارش باشگاه خبرنگاران، بر اساس این گزارش محور چالوس حدفاصل میدان امیرکبیر تا شهرستانک مسیر رفت و برگشت تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه تهران - شمال انجام می گردد.

تردد در محور سوادکوه و آزادراه تهران - شمال در هر دو مسیر رفت و برگشت عادی و روان و محور های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستن

اعمال محدودیت های ترافیکی برای خاتمه هفته شمال

مرکز مدیریت راه ها محدودیت های ترافیکی گفت محدودیت های ترافیکی از امروز چهارشنبه 7 تیر تا روز شنبه 10 تیر ماه در جاده های شمال اعمال می گردد که بر اساس آن تردد تردد موتور سیکلت ها بجزر موتور سیکلت های انتظامی و امدادی از ساعت 12 امروز چهارشنبه تا 6 صبح شنبه از محور های کرج - چالوس، هراز، سوادکوه و و بالعکس ممنوع می باشد.

محدودیت تردد محور کندوان

تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور کندوان از ساعت 11 تا 24 روز چهارشنبه از مرزن آباد به کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 همان روز از ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور مذکور از ساعت 14 تا 24 روز های آدینه و شنبه 9 و 10 تیر از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن آباد به کرج و تهران بصورت یکطرفه خواهد بود.

محدودیت تردد محور هراز

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 22 روز آدینه 9 تیر از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 22 همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت مقطعی یکطرفه خواهد بود.

محدودیت تردد خودرو های سنگین

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس و تردد همه تریلر ها کماکان از محور هراز ممنوع می باشد.

تردد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه و بعلاوه از ساعت 6 تا 24 روز های پنجشنبه و آدینه از محور هراز ممنوع می باشد.

مرکز مدیریت راه های مازندران گفت اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور ها خواهد بود و چنانچه شرایط ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت ها لغو می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 7 تیر 1402 بروزرسانی: 7 تیر 1402 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 2309

به "جاده چالوس امروز یک طرفه می گردد" امتیاز دهید

1 کاربر به "جاده چالوس امروز یک طرفه می گردد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاده چالوس امروز یک طرفه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید