جشنواره زمستانی سرعین را باید به برند بین المللی تبدیل کنیم

به گزارش مجله استخدام جدید، به گزارش خبرنگاران، عاطف ناصری عصر یکشنبه در جمع اعضا ستاد برگزاری سومین جشنواره زمستانی سرعین اضافه کرد: اعتقاد داریم که برگزاری چنین جشنواره هایی می تواند سرعین را در سطح بین المللی مطرح کند.

جشنواره زمستانی سرعین را باید به برند بین المللی تبدیل کنیم

جهت دریافت مشاوره خدمات نمونه کاتالوگ دیجیتال از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

وی با بیان اینکه امروز سرعین جزو شش قطب گردشگری کشور معرفی می شود، ادامه داد: سرعین را باید با برگزاری جشنواره های زمستانی و نیز جشنواره هایی به مناسبت های مختلف به گردشگران کشور و جهان معرفی کنیم.

رئیس سومین جشنواره زمستانی سرعین با تاکید بر اینکه رونق گردشگری این شهرستان به برگزاری چنین جشنواره هایی احتیاج دارد، توضیح داد: با توجه به ظرفیت های سرعین باید جشنواره های متعددی در این شهرستان تعریف و اجرا شود تا بتوان جوابگوی تمام علایق و سلایق گردشگران و مسافران باشیم.

وی در بیان اهمیت این جشنواره یادآور شد که از چند ماه قبل تا به امروز تورگردانان کشوری منتظر برگزاری سومین دوره آن طی چند روز آینده هستند و این نشان می دهد که این جشنواره هم اکنون در کشور شناخته شده است.

ناصری معرفی سرعین در سطح بین المللی بویژه برای کشورهای منطقه را از اهداف عالی این جشنواره برشمرد و بیان داشت: نباید جشنواره زمستانی سرعین دستکم گرفته شود و باید همانند جشنواره کیش با گستردگی و ابهت برگزار شود.

وی رونمایی پوستر این جشنواره همزمان با جشن پیروزی هسته ای را مورد توجه قرار داد و مطرح نمود: امیدواریم تقارن این رویداد تاریخی موجب برکت و خوش یمنی برای جشنواره باشد.

فرماندار سرعین برداشته شدن تحریم های ظالمانه غرب با اجرای برجام را پیروزی بزرگ دیپلماسی کشور در برابر زورگویی دانست و افزود: ثابت کردیم که کشور ما کشوری صلح طلب، امن و بر پایه منطق بوده و مورد اعتماد است.

وی با تاکید بر اینکه بخش مهمی از فرصت پیروزی هسته ای می تواند در بحث گردشگری کشور متبلور شود، افزود: سرعین به عنوان قطب گردشگری نیز باید از این فرصت استفاده کند.

ناصری همچنین انعکاس خبری و تبلیغاتی جشنواره زمستانی سرعین را موجب رونق جشنواره و گردشگری کشور و سرعین برشمرد و بر لزوم توجه به آن تاکید نمود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 فروردین 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 866

به "جشنواره زمستانی سرعین را باید به برند بین المللی تبدیل کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره زمستانی سرعین را باید به برند بین المللی تبدیل کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید