درآمد بازیگران شبکه نمایش خانگی چقدر است؟

به گزارش مجله استخدام جدید، به گزارش خبرنگاران، یکی از مدیران فراوری شناخته شده سینمای ایران که علاقه ای به رسانه ای شدن نام خود نداشت، در پاسخ به روزنامه فرهیختگان مبنی بر میزان دریافتی بازیگران در آثار شبکه نمایش خانگی گفت: برخلاف آثار سینمایی که هر بازیگری می تواند رقمی را به تهیه کننده پیشنهاد کند، در شبکه نمایش خانگی، تقریبا نمودار منظمی برای دستمزد بازیگران وجود دارد. به این ترتیب که بازیگران خیلی چهره و موردعلاقه مردم که تعدادشان به عدد انگشتان دست هم نمی رسد، هر ماه 350 تا 500 میلیون تومان می گیرند. آنهایی که سلبریتی های شناخته شده هستند و جزء آن دسته اول قرار نمی گیرند، هر ماه 200 تا 300 میلیون تومان دستمزد می گیرند. بازیگران چهره ای که در رده اول و دوم قرار ندارند، هر ماه 100 تا 180 میلیون تومان و دیگر بازیگران نیز بسته به میزان نقش و محبوبیتی که میان مردم دارند، هر ماه زیر 100 میلیون تومان دستمزد می گیرند.

درآمد بازیگران شبکه نمایش خانگی چقدر است؟

این مدیرتولید ادامه می دهد: البته این طور نیست که یک بازیگر برای حضور در یک سریال، خیلی بیشتر از یک فیلم سینمایی دستمزد بگیرد. بالاخره بازی در سریال، مشقت ها و سختی های خاص خودش را دارد و اگر دستمزدهای هر ماه یک بازیگر در یک سریال را جمع ببندیم، تقریبا همان دستمزدی می شود که وی در فیلم سینمایی طلب می نماید. حالا به این شرایط اضافه کنید ماه هایی که آن بازیگر مشغول بازی در سریال است و چندین پیشنهاد سینمایی خود را رد می نماید. دستمزدهای شبکه نمایش خانگی اصلا عجیب وغریب نیست.

وی درمورد میزان افزایش دستمزد بازیگران شبکه نمایش خانگی در روزگار کرونایی نیز گفت: دستمزدها از سال 99 به این طرف، بین 20 تا 30 درصد بالاتر رفته است؛ البته باز هم به بازیگر ربط دارد، به اینکه آن بازیگر چه رابطه ای با کارگردان و تهیه کننده دارد و اینکه تا چه اندازه از فیلمنامه خوشش آمده باشد. حتی جاهایی بوده که شنیده ام فلان بازیگر به دلیل علاقه ای که به کارگردان یا سناریو داشته، کمتر از آن چیزی که تصور می شده، دریافت نموده است. البته که فرآیند دستمزد، تبصره و ماده خاصی ندارد و یک جورهایی دل بخواهی است و از زاویه ای دیگر، همه چیز به تهیه کننده برمی شود.

آخرین اخبار مالی را از کانال تلگرام خبرنگاران دنبال کنید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 17 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1638

به "درآمد بازیگران شبکه نمایش خانگی چقدر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درآمد بازیگران شبکه نمایش خانگی چقدر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید