روایت تازه وکیل قاضی منصوری از پرونده قتل او ، زنی که همراه مقتول بود کیست؟

به گزارش مجله استخدام جدید، ماجرای مرگ غلامرضا منصوری، قاضی بلندپایه ای که پایش به پرونده اکبر طبری باز شد و مدتی بعد جسدش در هتلی در رومانی پیدا شد، هنوز هم به نتیجه مشخصی نرسیده است.

روایت تازه وکیل قاضی منصوری از پرونده قتل او ، زنی که همراه مقتول بود کیست؟

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از همشهری آنلاین، اگرچه جسد او به ایران بازگردانده و دفن هم شد، اما ابهام ها درباره آنچه اتفاق افتاده که در نتیجه منجر به جان باختن او به طرزی مشکوک شد، همچنان ادامه دارد. محمود علیزاده طباطبایی که خانواده منصوری مدتی پس از مرگ آقای قاضی، او را به عنوان وکیل انتخاب کردند، روز گذشته توضیحاتی درباره ابهامات موجود در این پرونده، اقدامات اجرا شده و البته مهم تر از اینها، همراهی یک زن با غلامرضا منصوری ارایه کرده است.

او درباره آخرین شرایط پرونده قاضی منصوری گفته است: متاسفانه هیچ اقدامی صورت نگرفته است. قرار بود ملاقاتی با سفیر رومانی در تهران داشته باشیم که اعلام شد سفیر تغییر خواهد کرد و باید با سفیر جدید ملاقات داشته باشیم.

علیزاده طباطبایی ادامه داد: ابهامات بسیاری پیرامون این پرونده وجود دارد و تا به امروز گزارش و اطلاعاتی به دست ما نرسیده است. حتی اموال و اجناسی که همراه قاضی منصوری بوده، به دست خانواده اش نرسیده است. از بازپرسی به ما گفته شد که اموال را به وزارت امور خارجه تحویل داده اند، در صورتی که به وزارت امور خارجه مراجعه کردیم و گفتند به آنها تحویل داده نشده است. بنابراین ابهامات بسیاری وجود دارد و ما در حال بررسی این ابهامات هستیم.

این وکیل دادگستری تاکید کرده که در راستای رفع ابهامات، لایحه ای به بازپرس ارایه خواهیم داد که در آن لایحه افرادی را که لازم است برای رفع ابهامات احضار شوند، معرفی کرده ایم و توضیحاتی خدمت بازپرس ارائه داده ایم.

به گفته وکیل خانواده منصوری، بنا بر فایل های صوتی و تصویری از قاضی منصوری که تا چند ساعت پیش از حادثه موجود است، روحیه ایشان به هیچ وجه متناسب با روحیه کسی نبود که قصد خودکشی دارد.

او گفته است: افرادی که با او در ارتباط بودند و همچنین افرادی که مانع بازگشت منصوری به کشور شدند، باید احضار شوند و به عنوان مطلع، از آنها کسب اطلاع شود و پس از اینکه بازپرس اطلاعات را جمع آوری کرد، متهمان قضیه معین شوند و تحقیقات انجام شود. کسانی که ایرانی هستند، باید به کشور احضار شوند، کسانی هم که خارج از کشور هستند، بازپرس می تواند برای انجام تحقیقات به خارج برود و اطلاعات کسب کند. علیزاده طباطبایی اما از همراهی یک زن با غلامرضا منصوری هم پرده برداشته و گفته است: این موضوع 100 درصد صحت دارد؛ در این لایحه اسم این خانم ذکر شده تا از ایشان نیز کسب اطلاع شود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 25 بهمن 1399 بروزرسانی: 25 بهمن 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1475

به "روایت تازه وکیل قاضی منصوری از پرونده قتل او ، زنی که همراه مقتول بود کیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت تازه وکیل قاضی منصوری از پرونده قتل او ، زنی که همراه مقتول بود کیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید