اخبار مجلس

سکوت میان هیاهو

ولیکن اکنون یک امیدی نسبت به شرایط نو در بین توده مردم شکل گرفته، فرصتی که در اختیار آقای رئیسی قرار داده شده و ایشان باید آن را مغتنم شمرده، پرورش داده و به بقیه جامعه تعمیم دهند.

16 شهریور 1400

بانک مرکزی ، مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات به کسب وکارهای به شدت آسیب دیده از کرونا

خبرنگاران - بانک مرکزی مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا درخصوص مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات به صاحبان کسب وکارهای به شدت آسیب دیده از کرونا و هم حوزه های گردشگری، ورزش و جوانان، فرهنگ و هنر و حمل و نقل ریلی و هوایی را به بانک های عامل ابلاغ کرد.

5 مرداد 1400

ابتلای بچه ها شش تا 9 ماهه درموج پنجم

خبرنگاران : معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید یزد با بیان این که هیچ مسیری به جز رعایت پروتکل های بهداشتی برای مهار کرونا وجود ندارد، گفت: اگر دستورالعمل ها را رعایت نکنیم قادر به مهار موج پنجم نخواهیم بود.

2 مرداد 1400

پیشنهاد مرکز پژوهش های مجلس برای تغییر در برنامه ریزی کشور از جامع به هسته ای

تهران (پانا) - ششمین شماره پژوهشنامه روابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس با ارایه مهم ترین نکات جدیدترین گزارش های این مرکز منتشر شد.

12 تیر 1400

نصیرزاده در مراسم افتتاح آموزشگاه بین المللی IFBB: از فقیرترین فدراسیون های ورزشی هستیم

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در افتتاح آموزشگاه بین المللی IFBB اظهار داشت که این فدراسیون از نظر سرانه ورزشی بسیار فقیر است.

8 تیر 1400

تاکید احزاب ارمنستان در همکاری با ارتش روسیه جهت تقابل محتمل با باکو

یکی از احزاب مخالف دولت ارمنستان باردیگر بر تعمیق همکاری نظامی با روسیه جهت تقلابل محتمل دیگر با جمهوری آذربایجان تاکید نمود.

26 خرداد 1400

سناتور آمریکایی: طالبان بار دیگر در افغانستان به قدرت می رسد

عضو سنای آمریکا به نشریه هیل گفته که طالبان تا آخر امسال میلادی بر افغانستان حاکم می گردد و قدرت را در اختیار خواهد گرفت.

1 خرداد 1400

فعالیت تأسیسات گردشگری شهرستان مهدی شهر تعطیل است

سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مهدی شهر گفت: برای جلوگیری از شیوع کرونا، فعالیت تأسیسات گردشگری و فروشگاه های صنایع دستی این شهرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

26 اردیبهشت 1400

فوت 304 بیمار کووید 19 در کشور، تا کنون 462 هزار دز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با فوت 304 نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید 19 در شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به 65 هزار و 359 نفر رسید.

15 اردیبهشت 1400

بیوگرافی محمد باسط درازهی؛ نماینده سراوان در مجلس

محمدباسط دُرازهی متولد سال 1359 نماینده بلوچ و سنی مذهب مردم سراوان در مجلس است که انتشار ویدیویی از برخورد لفظی این نماینده مجلس با کارمند گمرک حاشیه ها و نظرات مختلفی را نسبت به او ایجاد نموده است.

24 اسفند 1399

روایت تازه وکیل قاضی منصوری از پرونده قتل او ، زنی که همراه مقتول بود کیست؟

ماجرای مرگ غلامرضا منصوری، قاضی بلندپایه ای که پایش به پرونده اکبر طبری باز شد و مدتی بعد جسدش در هتلی در رومانی پیدا شد، هنوز هم به نتیجه مشخصی نرسیده است.

25 بهمن 1399

امیرعبداللهیان: قطعنامه پارلمان‬ اروپا خوش رقصی برای بایدن است

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل تاکید نمود: قطعنامه غیردوستانه پارلمان‬ اروپا خوش رقصی برای بایدن و نقض حقوق 80 میلیون ایرانیست.

4 بهمن 1399

واکنش معاون حناچی به اعتبار 62 میلیارد تومانى مترو در بودجه 1400، این مبلغ براى ساخت 48 متر، مترو کافى

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با انتقاد از توجه دولت ها به حمل ونقل عمومی در کلانشهر ها بویژه کلانشهر تهران طی 10 سال اخیر گفت: در حوزه عمرانی مترو در سال گذشته و درلایحه بودجه سال آینده 62 میلیارد تومان لحاظ شده که تنها برای ساخت 48 متر، مترو کافی...

28 دی 1399

سهم 47.5 درصدی دولت از نفت در بودجه 1400

رییس امور هماهنگی و تلفیق بودجه سازمان برنامه و بودجه گفت: بر اساس قانون برنامه، سهم دولت از نفت در سال 1400، چهل و هفت و نیم درصد است که حدود 17 میلیارد دلار خواهد شد.

19 دی 1399

امیرعبداللهیان سالروز تاسیس مجمع مجالس آسیایی را تبریک گفت

مشاور رئیس مجلس در امور بین الملل در پیامی به دبیرکل APA، سالروز تاسیس این نهاد را تبریک گفت.

3 دی 1399

حاجی میرزایی: در صدد هستیم در لایحه جدید رتبه بندی موقعیت مناسب تری برای معلمان فراهم کنیم

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش درباره تفاوت لایحه ارسالی به دولت برای رتبه بندی معلمان و تفاوت آن با احکام رتبه بندی سال گذشته گفت که بعد از اینکه همه کارمندان دولت از امتیازات فصل دهم استفاده کردند، اثر رتبه بندی هایی که بر این اساس اجرا شده بود خنثی...

25 آذر 1399

اعتراضات سراسری در فرانسه علیه خشونت پلیس، صدها تن بازداشت و مجروح شدند

تظاهرات علیه خشونت پلیس در شهرهای مختلف فرانسه به صحنه درگیری میان نیروهای پلیس با معترضان تبدیل شد.

19 آذر 1399

بیانیه مجلس در دفاع از مهرداد بذرپاش: مدارک او قانونی بود

رئیس کمیته دیوان محاسبات مجلس با صدور بیانیه ای به ارائه توضیحات بیشتر در خصوص فرایند معرفی دو کاندیدا برای ریاست دیوان محاسبات کشور پرداخت.

27 شهریور 1399

خبرنگاران استاندار کردستان: اراضی کوچکه ره ش مرکز تحقیقات گل و گیاه می گردد

سنندج - خبرنگاران - استاندار کردستان با بیان اینکه با همکاری دانشگاه کردستان مجموعه تحقیقاتی علمی و تفریحی گل و گیاه در کوچکه ره ش ایجاد می گردد گفت: قصد سرمایه گذاری مالی در این ملک نداریم بلکه می خواهیم با احداث یک مجموعه ای تفریحی و علمی خدمتی ماندگار...

4 شهریور 1399

اخبار کرونایی از جهان؛ شمار مبتلایان از پنج میلیون عبور کرد

با ادامه فرایند شیوع ویروس کرونا در جهان تعداد مبتلایان از مرز پنج میلیون تن عبور کرده است.

2 مرداد 1399
تعداد: (43)