رونمایی از کتاب زندگی نامه ابراهیم عسگریان دماوندی خیّر مدرسه ساز

به گزارش مجله استخدام جدید، تهران (پانا) - آیین رونمایی از کتاب زندگی نامه و کارنامه خیر مدرسه ساز ابراهیم عسگریان دماوندی با حضور رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز و معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت های سازمان نوسازی مدارس کشور برگزار گردید.

رونمایی از کتاب زندگی نامه ابراهیم عسگریان دماوندی خیّر مدرسه ساز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، کتاب زندگی نامه و کارنامه خیّر مدرسه ساز ابراهیم عسگریان دماوندی با حضور ناصر قفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، فاطمه مهاجرانی معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت های سازمان نوسازی مدارس کشور و جمعی از مسئولین نوسازی مدارس و آموزش و پرورش استان مرکزی رونمایی شد.

ابراهیم عسگریان دماوندی از خیرین بزرگ مدرسه ساز است که تا به امروز 27 مدرسه و فضای آموزشی با همت و مشارکت وی در استان های مرکزی، فارس، آذربایجان شرقی و بوشهر احداث شده است.

در حاشیه این مراسم، ابراهیم عسگریان دماوندی که به عنوان پدر صنعت بلور و شیشه ایران نیز شناخته می گردد، ساخت یک هنرستان به نام جوارصنعت را در شهرستان ساوه نیز تعهد کرد.

شایان ذکر است سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در اقدامی ماندگار و در راستای تکریم خیرین گرانقدر مدرسه ساز و به منظور معرفی اقدامات و زندگی ارزشمند این عزیزان، چاپ و انتشار کتاب زندگی نامه خیرین مدرسه ساز را در دستور کار قرار داده است.

کتاب زندگی نامه و کارنامه خیر نیکوکار ابراهیم عسگریان دماوندی به همت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی چاپ و منتشر شده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 بهمن 1400 بروزرسانی: 11 بهمن 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1990

به "رونمایی از کتاب زندگی نامه ابراهیم عسگریان دماوندی خیّر مدرسه ساز" امتیاز دهید

4 کاربر به "رونمایی از کتاب زندگی نامه ابراهیم عسگریان دماوندی خیّر مدرسه ساز" امتیاز داده اند | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از کتاب زندگی نامه ابراهیم عسگریان دماوندی خیّر مدرسه ساز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید