ساعت عجیب و غریب در استقلال، پشت پرده جدیدی که فاش شد

به گزارش مجله استخدام جدید، انتشار نامه شدیداللحن اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال علیه احمد سعادتمند 48 ساعت پس از انشای نامه اخراج احمد مددی رخ داد.

ساعت عجیب و غریب در استقلال، پشت پرده جدیدی که فاش شد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزای دانشجو، پیروی انتشار نامه جنجالی مدیرعامل پیشین استقلال خطاب به احمد مددی معاون ورزشی وقت باشگاه معین شد یکی از دلایل کنار گذاشته شدن احمد سعادتمند از مدیرعاملی باشگاه استقلال عدم همکاری لازم با احمد مددی بوده است.

احمد سعادتمند به تازگی و پیرو حواشی مدیریتی روزهای اخیر در باشگاه استقلال با انتشار متنی در رسانه های مختلف به بعضی موارد مد نظرش درباره دوران حضور احمد مددی در معاونت ورزشی باشگاه استقلال اشاره و اشکالات این روزهای باشگاه استقلال را نشات گرفته از اتفاقات تابستان سال گذشته اسم نموده است.

بعلاوه امروز رونوشتی از نامه احمد سعادتمند مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال خطاب به احمد مددی در اختیار رسانه ها نهاده شد که مدیرعامل وقت در آن با اشاره به عملکرد ضعیف مددی خواهان کناره گیری او از سمت معاون ورزشی باشگاه استقلال شده بود.

نکته جالب این بود که این نامه در تاریخ هشتم مهرماه سال گذشته نوشته و در دبیرخانه شماره و جزو اسناد رسمی باشگاه نهاده شده بود اما نکته جالب تر درباره تاریخ این نامه، یادآوری انتشار بیانیه شدیداللحن هیئت مدیره استقلال علیه سعادتمند بود. این که دو روز پس از نوشته شدن نامه اخراج مددی از سوی سعادتمند، اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال در بیانیه ای با 8 بند به شدت علیه احمد سعادتمند موضع گرفته و او را از همه سمت هایی که در باشگاه استقلال داشته اخراج کردند.

طی ماههای اخیر همیشه شائبه هایی درباره حمایت مهدی علی نژاد معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش از احمد مددی مطرح بوده که معاون وزیر هرگز زیر بار این شایعات نرفته است. اما با مروری بر اتفاقات دهه اول مهر ماه سال گذشته بعضی از این مسائل رنگ و بویی تازه پیدا می نماید. جایی که پس از موضع گیری سعادتمند در قبال مددی همه اعضای هیئت مدیره که منصوبین وزارت ورزش بودند، ظرف 48 ساعت پس از اخراج مددی از سوی سعادتمند خودش را از کار برکنار و در همان روز (دهم مهر) حکم سرپرستی مدیرعاملی احمد مددی را به اسم تصویب کردند.

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 تیر 1400 بروزرسانی: 26 تیر 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1754

به "ساعت عجیب و غریب در استقلال، پشت پرده جدیدی که فاش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعت عجیب و غریب در استقلال، پشت پرده جدیدی که فاش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید