ستاد ترامپ از پیگیری شکایات انتخاباتی خود در میشیگان منصرف شد

به گزارش مجله استخدام جدید، وکیل رییس جمهوری آمریکا پنجشنبه شب گفت که کمپین ترامپ شکایت انتخاباتی خود در میشیگان را پس گرفته است.

ستاد ترامپ از پیگیری شکایات انتخاباتی خود در میشیگان منصرف شد

به گزارش ایرنا از شبکه سی ان بی سی، رودی جولیانی وکیل ترامپ دلیل عقب نشینی از شکایت کمپین بازشماری آرای ترامپ در ایالت میشیگان را به خاطر خودداری هیئت آرا برای تایید نتایج انتخابات ریاست جمهوری بیان نمود.

دیوید فینک وکیل شهر دیترویت با رد ادعای وکیل ترامپ گفت: آنها به این دلیل از ادامه پیگیری شکایت خود منصرف شدند که به خوبی می دانستند در پایان این پرونده بازنده خواهند شد.

سه هفته از پایان انتخابات 2020 آمریکا می گذرد و به رغم پیروزی قطعی جو بایدن نامزد دموکراتها در انتخابات، کمپین ترامپ با پیگیری برخی شکایات خواهان بازشماری آرا و تغییر آرا در ایالت های مهم به نفع خود است.

ترامپ با نادیده دریافت نتایج رسمی انتخابات در این مدت بارها در حساب توئیتری خود مدعی پیروزی در انتخابات و وجود تقلب در آرای انتخاباتی شده است، موضوعی که به کرات ادعاهای وی با محدودیت و برچسب های هشدارآمیز توئیتر همراه شده است.

تمامی پیام های توئیتری ترامپ در این زمینه با محدودیت و هشدار شبکه اجتماعی توئیتر روبرو شد که به مخاطب یادآوری می کند این ادعاها دروغ و ستیزه جویانه است.، ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 30 آذر 1399 بروزرسانی: 30 آذر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1374

به "ستاد ترامپ از پیگیری شکایات انتخاباتی خود در میشیگان منصرف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاد ترامپ از پیگیری شکایات انتخاباتی خود در میشیگان منصرف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید