ستاره بی اخلاق جایی در تیم ملی ندارد، از بانوان حمایت می کنیم

به گزارش مجله استخدام جدید، به گزارش خبرنگاران، شهاب الدین عزیزی خادم در حاشیه مراسم بدرقه فوتبال بانوان، گفت: امروز را به فال نیک می گیریم و راهیابی آنها را به جام ملت ها تبریک می گویم. آنچه که رخ داده جز الطاف الهی نیست.

ستاره بی اخلاق جایی در تیم ملی ندارد، از بانوان حمایت می کنیم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: حداقل وظیفه حرفه ای ما حمایت از بانوان بود و شاید کمترین نقش را من داشتم. امیدواریم دختران شایسته ایران در آسیا نتیجه بگیرند اما اگر این اتفاق نیفتاد خدشه ای به جایگاه آنها وارد نمی گردد. فدراسیون قوی تر از قبل بانوان را حمایت خواهد نمود. فدراسیون اعتقاد دارد باید از همه ظرفیت ها استفاده کند و ما در تمام حوزه ها برنامه ریزی می کنیم از ستاره ها استفاده کنیم. جوانانی که به عرصه مربیگری روی آورده اند می توانند در رده های ملی به ما یاری نمایند.

وی ادامه داد: با تیم های لیگ فزونی صحبت کردم تا یک نوع الزام را برای فوتبال بانوان داشته باشیم. سعی کردیم بنا به نگاه حرفه ای فضا را به فوتبال مردان نزدیک کنیم چه در بخش لباس چه هتلینگ و برگزاری اردو. البته از همه نظر امکانات را فراهم کردیم که امری بی سابقه بود چون فدراسیون اعتقاد به توسعه دارد. برای ما آنچه مهم است نظم و اخلاق است و فدراسیون بی اخلاقی را برنمی تابد. در اینجا باید اسطوره سازی گردد و ستاره بی اخلاق به هیچ دردی نمی خورد.

عزیزی خادم اضافه کرد: خط قرمز ما در بحث ملی نظم و اخلاق است و هر کسی در هر جایگاهی نمی تواند به این تعهدات عمل کند، تیم ملی را ترک کند. برود. نتایج می آید و می رود اما اخلاق مهم است که امیدوارم شاهد آن باشیم حتی اگر کسی سوپراستار جهان باشد اما بی اخلاق باشد جایی در تیم ملی ندارد. کادر فنی را همانند سابق حمایت می کنیم و اردو در آینده نزدیک شکل می گیرد و همه به سوی صعود به جام جهانی می رویم.

عزیزی خادم درباره استفاده از ظرفیت های کل کشور، گفت: فوتبال برای همه ایرانیان است و باید فضایی را ایجاد کنیم تا از ظرفیت ها استفاده گردد. باتوجه به اینکه نقشه راه معین و جام جهانی قطر پیش روست، 10 سال پیش که اعلام شد قطر میزبان است هیچ کاری انجام ندادیم بحث فدراسیون نیست بلکه باید کارهایی انجام می شد. یکی لز مراکز ما کیش است. در 6-7 ماه گذشته فدراسیون 4 تیم را برای اولین بار به کیش فرستاد. 2 بار تیم ملی فوتبال بانوان هم در کیش اردو داشته بنابراین باید از تمام ظرفیت ها استفاده کرد. مهمترین پارامتر برای هر سازمان بیان کردن و حرف زدن نیست و ما هم علاقه ای به آن نداریم و وظیفه خود می دانیم قدم برداریم.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اهمیت جام ملت ها گفت: جام ملت ها تورنمنت بسیار مهمی است اما با تحریم ظالمانه که روبه رو هستیم با این شرایط همه به بانوان فوتبال افتخار می کنیم. با همکاری و یاری کردن بهم جهت باز می گردد اما با توهم و توطئه راه به جایی نمی رسد اگر خدا دری را باز کند کسی نمی تواند جلوی آن را بگیرد و آن را ببندد.

وی در مورد صعود به جام جهانی گفت: فضایی که اتفاق افتاده اول لطف خدا و بعد دعای خیر مردم بوده است. امیدوارم شاهد سریع ترین صعودها به جام جهانی و جشن ملی باشیم فوتبالی که پیش از این از جام جهانی حذف شد اما جهتی پیش آمده که شاهد سریع ترین صعود باشیم.

وی اضافه کرد: امروز تفاوت و تمایز را می بینید و حقیقت توسعه فوتبال را هم همین طور. استعدادیابی سنگینی را اولین بار در بخش بانوان انجام دادیم. رئیس فدراسیون فوتبال درباره اساسنامه فدراسیون، گفت: تایم بسیار کمی است اما با دوستان در مجلس صحبت کردیم امیدوارم در هفته های آینده مشکل را حل کنیم. بحث اساسنامه بسیار مهم است.

عزیزی خادم در مورد نوروز کاپ، گفت: با کشورهای آسیای مرکزی صحبت کردیم و این آمادگی را داریم چون اعتقاد داریم دیپلماسی ورزشی به ما یاری کند. امیدوارم با توجه به اشتراکات فرهنگی مناسبات را هماهنگ کنیم به ویژه در بخش فوتبال .

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1401 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 2087

به "ستاره بی اخلاق جایی در تیم ملی ندارد، از بانوان حمایت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره بی اخلاق جایی در تیم ملی ندارد، از بانوان حمایت می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید