شرط اقامت رایگان در هتل های مشهد برای زائران دهه کرامت

به گزارش مجله استخدام جدید، رئیس جامعه حرفه ای هتلداران خراسان رضوی از تخفیف های ویژه هتل های مشهد در دهه کرامت به منظور افزایش ماندگاری زائران اطلاع داد.

شرط اقامت رایگان در هتل های مشهد برای زائران دهه کرامت

خبرنگاران: محمود مادرشاهیان در گفت وگو با ایسنا در مورد اقدامات جامعه هتلداران خراسان رضوی در دهه کرامت اظهار کرد: از 21 تا 31 اردیبهشت برای مهمانانی که خانواده محور هستند و برای زیارت امام رضا(ع) به مشهد مشرف می شوند، در صورتی که اقامت شان به مدت 3 شب باشد، اقامت در شب چهارم رایگان است و در صورتی که اقامت زائران به مدت 5 شب باشد، اقامت در شب ششم و هفتم رایگان خواهد بود.

وی اضافه کرد: بعلاوه در این طرح برای مهمانان خارجی ترنفسر از فرودگاه به هتل و از هتل به بیمارستان برای گردشگری سلامت رایگان خواهد بود.

رئیس جامعه حرفه ای هتلداران خراسان رضوی توضیح داد: پیش بینی نموده ایم که درصد اشغال هتل ها در اطراف حرم مطهر در دهه کرامت به بیش از 70 درصد برسد و اشغال هتل های مشهد در سایر هتل های مشهد به 50 تا 60 درصد برسد.

مادرشاهیان در مورد شرایط فعلی هتل های مشهد اعلام کرد: در حال حاضر درصد اشغال هتل های اطراف حرم مطهر 70 تا 75 درصد است.

وی در مورد اینکه آیا هتل های مشهد در این مدت افزایش نرخ خواهند داشت یا خیر، گفت: در هتل های مشهد در سال 1403 هنوز هیچ افزایش قیمتی نداشته ایم و هتل های مشهد به نرخ سال 1402 خدمات رسانی می نمایند. این تصمیم برای افزایش ماندگاری زائران در مشهد گرفته شده است.

رئیس جامعه حرفه ای هتلداران خراسان رضوی اضافه کرد: کوشش ما این است تا زائران در مشهد با خیالی آسوده و برترین خدمت رسانی هتل ها همراه باشند تا رضایت کافی از سفر خود در مشهد داشته باشند.

مادرشاهیان یادآور شد: زائرانی که به مشهد مشرف می شوند می توانند جهت هدایت با نماینده جامعه حرفه ای هتلداران به شماره 09392213334 تماس حاصل نمایند.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 23 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1403 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 2352

به "شرط اقامت رایگان در هتل های مشهد برای زائران دهه کرامت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط اقامت رایگان در هتل های مشهد برای زائران دهه کرامت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید