طوفان مرگبار و قطع برق گسترده در انگلیس

به گزارش مجله استخدام جدید، طبق گزارش رسانه های غربی، طوفان آرون در ایرلند شمالی و بخش هایی از انگلیس علاوه بر وارد کردن آسیب شدید در این کشور، تلفات بر جا گذاشت.

طوفان مرگبار و قطع برق گسترده در انگلیس

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، رسانه های محلی در انگلیس روز شنبه (امروز) از تلفات انسانی طوفان آرون (Storm Arwen) خبر دادند.

بنا بر گزارش روزنامه دیلی میل، در نتیجه طوفان در منطقه ها وسیعی از انگلیس و ایرلند شمالی، برق بیش از 130 هزار منزل مسکونی قطع شد و سه نفر کشته شدند.

طوفان آرون از روز جمعه (دیروز) منطقه های از شمال غربی انگلیس و ایرلند شمالی در بریتانیا را درنوردیده است.

روزنامه ایندیپندنت پیشتر خبر داده بود در نتیجه شکستن درخت ها در ناشی از وزش باد شدید در منطقه ها وسیعی از ایرلند شمالی و انگلیس، دو نفر کشته شدند.

شاهدانی عینی به این رسانه خبر دادند، جمعه شب (دیشب) یک مرد ساکن لنکستر انگلیس بر اثر افتادن درخت روی او جانش را از دست داد.

یک راننده در شهر آنتریم ایرلند شمالی هم در نتیجه طوفان جان سپرد.. این شهروند بریتانیایی مشغول رانندگی بود که در نتیجه باد شدید، درخت روی خودروی او افتاد و جانش را گرفت.

مقام های بریتانیایی روز جمعه (دیروز) برای ساکنان منطقه ها وسیعی از سواحل شمال شرق این کشور هشدار قرمز هواشناسی صادر کردند.

جمعه شب منطقه های از بریزلی وود و نورثاملند بریتانیا وزش باد تا سرعت 98 مایل در ساعت را تجربه کردند.

مقام های این کشور از ساکنان منطقه ها طوفان زده خواستند در خانه های خود بمانند و تا آنجایی که امکان دارد از رانندگی و استفاده از خودرو پرهیز کنند.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1975

به "طوفان مرگبار و قطع برق گسترده در انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طوفان مرگبار و قطع برق گسترده در انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید