عابدزاده: سارق خانه و مغازه ام را بگیرم، دستش را از مچ قطع می کنم

به گزارش مجله استخدام جدید، در آمریکا سارق وارد خانه شما گردد، می توانید با اسلحه او را بزنید، اما اینجا اگر سارق را بزنید بازداشت می شوید!

عابدزاده: سارق خانه و مغازه ام را بگیرم، دستش را از مچ قطع می کنم

جهت دریافت خدمات طراحی فضای سبز باغچه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

حمله دزدین به منزل و سپس مغازه احمدرضا عابدزاده در مازندران به شدت باعث ناراحتی و عصبانیت او شده است.

به گزارش خبرورزشی، برای گفت وگو درخصوص روز جهانی دروازه بان با عقاب آسیا تماس گرفتیم، اما او فقط درخصوص دزدی ها و تبعات آن صحبت کرد و به خبرورزشی گفت: ویروس کرونا باعث شد مسئولان هزاران زندانی را آزاد نمایند، اما برایم سؤال است چرا افرادی که به جرم دزدی زندان بودند، آزاد شدند؟ مگر به آن ها بابت دو، سه ماه آزادی شان حقوق می دهید؟ حتی اگر هم پول بگیرند، خیلی هایشان مریض هستند و به دزدی عشق می ورزند!

ملک من چهار قفل دارد، چهارتا! اما با دستگاه فلزبری نرده و قفل را بریده اند و کلی وسیله و جعبه هایی که لباس ها، گرمکن، کفش ها، عکس ها و... زمان بازیگری ام داخل شان بوده و همه خاطرات زندگیم محسوب می شود را به سرقت برده اند. یک روز بعد هم لوستر های مغازه ام را دزدیده اند.

می دانید که لوستر ها در ارتفاع بالایی نصب می شود و دزدین از خدا بی خبر با نردبان یا نمی دانم چه چیز، لوستر ها را باز کردند؛ آن هم از مغازه ای که بر بلوار متل قو و در نقطه ای پررفت وآمد است.

عابدزاده ادامه داد: دست دزد باید قطع شود. پس چرا دزدی که 10 پرونده سرقت دارد، صحیح و سالم می شود؟ آقایان مسئول که می دانند این فرد باز هم دزدی می نماید چرا دست این ها را قطع نمی نمایند؟ در بین این قشر کثیف خیلی اتفاقات دیگر از جمله تجاوز، دزدیدن بچه و... اتفاق افتاده و می دهد، چرا جای برخورد محکم، به آن ها آزادی هم می دهند که بیایند زندگی مردم را غارت نمایند؟

در آمریکا دزد وارد خانه شما شود، می توانید با اسلحه او را بزنید، اما اینجا اگر دزد را بزنید بازداشت می شوید! من شفاف می گویم اگر دزدی را در ملکم بگیرم، دستش را از مچ قطع می کنم و اگر بعداً گفتند عابدزاده بد بود، دلیلش را بدانید! دزد می رود دزدی اگر هم دستگیر شود، مسئله ای ندارد، چون جای خواب، لباس، غذا و هر چیزی که لازم دارد، مجانی می گیرد، اما کسی که اهل خلاف نیست، برای تأمین همین وسایل باید صبح تا شب دوندگی کند.

سنگربان فراموش نشدنی فوتبال ایران ادامه داد: الان خانه و ویلای خیلی از مردم در شمال خالی است. دزد کم نداشتیم که با آزادی چند هزار نفر بیشتر هم شدند. خب چگونه می توان جلوی آن ها را گرفت؟ من در خصوص دیگران صحبت نمی کنم، اما خودم با چهار دهه خاک خوردن و زحمت زیاد و کشیدن درد انواع مصدومیت ها و جراحی ها یک خانه در شمال خریده ام و با این زانو ها صبح تا شب در رستوران می ایستم تا خرج زندگی ام را دربیاورم و نمی توانم تحمل کنم دسترنجم را به همین سادگی غارت نمایند. مالیات و پول جواز، پول به شهرداری و... می دهیم که این جوری با وجود کلی دوربین دارایی ام را ببرند؟

عابدزاده در انتها گفت: پنج روز است از صبح تا شب دنبال دادگاه و قاضی و مأمورم آن هم در این شرایط کرونایی و فعلاً سه نفر از دزدان را گرفته ام و چهار نفر دیگر هم مانده اند که آن ها را پیدا می کنم.

چیزی که توجه مرا جلب کرد این است که توی سر دزد ها نمی زنند! شنیدم یک مأمور قبلاً، چون یک دزد را زده بود 10 روز بازداشت شده! از قاضی و مأمورین سؤال می کنم، می گویند قانون این است.

من قانونگذار نیستم، اما چرا با این جماعت که انگل اجتماع هستند نباید تند برخورد کرد؟ آن سه نفر را هم مأمورین دستگیر کردند و من به همه گفته ام خودم دزد را بگیرم، طوری برخورد می کنم که نتواند با پای خودش تا کلانتری بیاید و هرچه شد بشود. تأکید می کنم دست دزد باید قطع شود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 28 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 867

به "عابدزاده: سارق خانه و مغازه ام را بگیرم، دستش را از مچ قطع می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عابدزاده: سارق خانه و مغازه ام را بگیرم، دستش را از مچ قطع می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید