عقد تفاهم نامه بین شرکت نمایشگاه های اصفهان و پاریس

به گزارش مجله استخدام جدید، خبرنگاران/اصفهان سفیر جمهوری اسلامی ایران در فرانسه گفت: در پی اعلام آمادگی و مذاکرات بین شهرهای اصفهان و پاریس، شرکت نمایشگاه های اصفهان و شرکت نمایشگاه پاریس تفاهم نامه همکاری امضا می نمایند.

عقد تفاهم نامه بین شرکت نمایشگاه های اصفهان و پاریس

با ما همراه باشید و با تور ارزان فرانسه از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

به گزارش مجله استخدام جدید و به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، علی آهنی در ملاقات هیئت SPX اتاق بازرگانی اصفهان در نمایشگاه میدست فرانسه اظهارکرد: به زودی کمیسیون مشترک مالی دو کشور ایران و فرانسه برای اولین بار تشکیل می گردد.

وی به همکاری های بین استانی دو کشور اشاره نمود و این همکاری ها را از برنامه های وزارت امور خارجه دانست و اضافه نمود: با توجه به اعلام آمادگی استان اصفهان، این استان را در مذاکرات تجاری آینده به صورت ویژه مد نظر قرار خواهیم داد .

سفیر ایران در فرانسه از حضور خود در نمایشگاه میدست و بازدید از غرفه اتاق اصفهان اطلاع داد و گفت: حضور فعال شرکت های ایرانی در نمایشگاه های پاریس در توسعه مناسبات مالی بسیار موثر است.

وی با اشاره به اهمیت حضور شرکت های ایرانی در نمایشگاه های آینده فرانسه توضیح داد: تا چندماه دیگر نمایشگاه گردشگری در پاریس برگزار می گردد و با توجه به ظرفیت های گردشگری اصفهان، از شما دعوت می کنم در این نمایشگاه شرکت کنید و یا از آن بازدید داشته باشید.

آهنی با بیان اینکه گردشگری از مواردی است که با توجه به پتانسیل های استان اصفهان، باید به طور جدی مورد توجه قرار گیرد، ادامه داد: سفارت ایران در فرانسه برای عقد تفاهم نامه بین شرکت نمایشگاه های اصفهان و شرکت نمایشگاه های پاریس پیگیری جدی می نماید.

بنابر این گزارش، در نشست های تشکیل شده در نمایشگاه میدست فرانسه مقرر شد نمایندگان هشت اتاق فرانسه تا یک ماه دیگر به اصفهان سفر نمایند و برنامه ریزی برای گفتگوهای b to b برای شرکت های اصفهانی و شرکت های عضو اتاق های بازرگانی فرانسه در اصفهان فراهم گردد. این هیئت به مدت سه روز در اصفهان حضور خواهند داشت.

ارتباط موثر بین واحدهای کوچک و متوسط ایران و فرانسه ایجاد گردد

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران در نشست اتاق بازرگانی اصفهان و کنفدراسیون شرکت های کوچک و متوسط پاریس با اشاره به آمادگی اتاق بازرگانی اصفهان برای افزایش مناسبات به ویژه در راستای مزیت ها و ظرفیت های صنعتی گفت: ما به دنبال ارتباط موثر بین واحدهای کوچک و متوسط دو کشور هستیم.

سید عبدالوهاب سهل آبادی با بیان اینکه استان اصفهان یکی از صنعتی ترین استان های کشور ایران است، از اعضای کارفرمایان صنایع کوچک و متوسط فرانسه دعوت کرد برای ادامه مذاکرات به اصفهان سفر نمایند .

علی صفر نوراله مشاور سرمایه گذاری اتاق بازرگانی اصفهان با تشریح فعالیت های spx اصفهان هدف از قرارداد اتاق اصفهان با یونیدو را ارتباط واحدهای پیمانکاری کوچک و متوسط استان اصفهان با بخش های بین المللی به منظور جذب سرمایه گذاری خارجی، انتقال تکنولوژی و عقد قراردادهای پیمانکاری خارج از کشور اظهار داشت.

وی ارتباط spx اتاق اصفهان با کنفدراسیون کارفرمایان فرانسه را نیز سازنده توصیف کرد.

در ادامه سیدرسول رنجبران از اعضای هیئت نمایندگان اتاق اصفهان گفت: بخش های مالی فارغ از بحث های سیاسی باید بتوانند با یکدیگر مراودات مالی داشته باشند که این موضوع در عرصه سیاسی نیز موثر خواهد بود.

این استاد دانشگاه توضیح داد: باید با انعقاد یک پروتکل مشترک به صورت برنامه ریزی شده و منظم به سمت افزایش ارتباطات مالی قدم برداریم.

در خاتمه این نشست مقرر شد ظرف شش ماه آینده نمایندگان این کنفدراسیون در اصفهان حضور یابند. کنفدراسیون کارفرمایان صنایع کوچک و متوسط (cgpme) از سال 1947 میلادی در کشور فرانسه تشکیل شده و در حال حاضر حدود سیصد هزار عضو دارد.

عکس تزئینی است

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 815

به "عقد تفاهم نامه بین شرکت نمایشگاه های اصفهان و پاریس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عقد تفاهم نامه بین شرکت نمایشگاه های اصفهان و پاریس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید