قیمت مسکن در تهران امروز

به گزارش مجله استخدام جدید، به گزارش خبرنگاران، واحدهای مسکونی 50 مترمربعی یکی از انواع پرتقاضا در بازار ملک است که فایل های نسبتا زیادی برای فروش این واحدهای مسکونی از سوی برخی مالکان پیشنهاد شده است.

قیمت مسکن در تهران امروز

همزمان با کاهش قدرت خرید بسیاری از خانوارها و افت توان مالی برای خرید واحد مسکونی، برخی از متقاضیان خرید ملک، سطح انتظارات خود را در بازار ملک کاهش دادند. برخی متقاضیان، در جست وجوی ملک مورد نظر، خرید واحدهای مسکونی با مساحت کوچک تر را در دستور کار قرار دادند، برخی عمربنای ملک قابل جست وجو را بالاتر بردند و برخی هم منطقه جست وجو را تغییر دادند.

در این بین واحدهای در محدوده مساحت کمتر از 50 مترمربع، مورد توجه برخی از متقاضیان مصرفی و سرمایه ای بازار مسکن قرار گرفته است. با بررسی برخی فایل های ارائه شده از سوی مالکان در مناطق مختلف، واحدهای مسکونی کوچکتر، در بین فایل های پیشنهادی فروشندگان دیده می شود.

تحقیقات میدانی درباره بازار املاک 50 مترمربعی و کمتر نشان می دهد، این واحدها در نیمه جنوبی کشور با سهولت بیشتری یافت می شوند.

البته در بررسی فایل های اخیر برخی بنگاه های معاملات ملکی در مناطق شرقی پایتخت نیز فایل های متنوعی با نرخ های مختلف از سوی برخی مالکان پیشنهاد شده است. اما جست وجو در فایل های فروش ملک برخی بنگاه های معاملات در مناطق غربی نشان می دهد، واحدهای مسکونی در این مناطق با این میزان مساحت به ندرت وجود دارد و متقاضیان بالفعل واحدهای مسکونی کوچک برای جست وجوی بهتر و سریع تر می توانند مناطق نیمه جنوبی، جنوب شرقی و حتی در مواردی مناطق شرقی را برای جست وجوی ملک مورد نظر انتخاب کنند.

منبع: دنیای اقتصاد

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1398

به "قیمت مسکن در تهران امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت مسکن در تهران امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید