کسب و کار

شجاعی: دلیل این همه پافشاری برای آغاز لیگ برتر فوتبال چیست؟

کاپیتان تیم فوتبال تراکتور با انتشار پیامی در روابط عمومی این باشگاه، موضع تراکتوری ها مبنی بر تأکید بر عدم برگزاری لیگ برتر فوتبال، تکرار کرد.

22 مرداد 1399

خبرنگاران پیش فروش 45 هزار دستگاه از محصولات ایران خودرو از هفته آینده

تهران- خبرنگاران- مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو از پیش فروش 45 هزار دستگاه از محصولات این خودروساز از هفته آینده اطلاع داد.

17 مرداد 1399

سینماها به راحتی می توانند فاصله اجتماعی را رعایت نمایند

هاشم میرزاخانی گفت: اخیرا شاهد بازگشایی تمامی اصناف در حوزه های مختلف تجمعی بوده ایم که هیچ قابلیت کنترل فاصله های اجتماعی را ندارند. سینماها تنها جایی هستند که قابلیت شماره گذاری دارند و ما به راحتی می توانیم فاصله اجتماعی را رعایت و کنترل کنیم. ...

16 مرداد 1399

نگاهی به گوشی Huawei Y7P؛ میان رده خوش قیمت و مدرن هوآوی

گوشی هوشمند Huawei Y7P با داشتن ویژگی های شاخصی نظیر دوربین سه گانه، یکی از خوش قیمت ترین محصولاتی به حساب می آید که به سرویس های موبایلی هوآوی مجهز شده است.

15 مرداد 1399

دو سناریوی جدید: بازار امروز متعادل می گردد؟

خبرنگاران : با معین شدن صف های خرید و فروش بازار، حالا از تعداد صف ها در دو طرف کم شده و البته حجم عرضه ها نیز افت نموده است.

13 مرداد 1399

افزایش نامتعارف کرایه تاکسی های اینترنتی؛ اثرات سرشکن کردن هزینه مسافر چهارم بین سه مسافر

برخی استفاده کنندگان از تاکسی های اینترنتی ادعا دارند آن ها بین 40 تا 100 درصد افزایش قیمت داشته اند.

12 مرداد 1399

اکسپرس اینتری انتاریو - برنامه اولویت های نیروی انسانی (HCP)

انتاریو داوطلبین اکسپرس اینتری که فقط دارای 351 امتیاز CRS بودند، دعوت به اپلای نمود.

5 مرداد 1399

خاتمه قرنطینه در اروپا

کشورهای اروپایی پس از هفته ها اجرای قرنطینه کامل برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به تدریج و با تاکید بر رعایت نکات بهداشتی محدودیت ها را برای بازگشت به شرایط عادی زندگی شهروندان آسان می نمایند.

4 مرداد 1399

رهبر: خانه 25 متری با فرهنگ ایرانی اسلامی مغایرت دارد، مشکل مسکن چطور حل می گردد؟!

رئیس کانون سراسری انبوه سازان کشورگفت: زمانی مشکل مسکن حل می گردد که برای بخش مسکن برنامه مستمری داشته باشیم وسالانه بین 1 تا 2 میلیون مسکن به انضمام هفت سال احتیاج ساخته نشده در دولت آقای روحانی خانه بسازیم!

4 مرداد 1399

روایت وزارت نفت از استخدام نمایندگان مجلس که جنجالی شد

مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت در رابطه با موضوع جنجالی استخدام نمایندگان مجلس در وزارت نفت گفت: نمایندگانی که از آنها نام برده می شود، از سال ها قبل به استخدام وزارت نفت در آمده بودند یا از دستگاه های دیگر به این وزارت خانه منتقل شده اند.

2 مرداد 1399

انتقاد چهار نویسنده به انتشار گسترده فایل های قصه گویی در فضای مجازی

هنرآنلاین: در قانون حمایت حقوق مولفان و مصنفان و هنرمندان که در سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قابل مشاهده است پس از تعاریف ارائه شده با حقوق پدیدآورنده آشنا می شویم و در ادامه تخلفات و مجازات ها را می شناسیم.

2 مرداد 1399

مهم ترین قوانین عقد قرارداد اجاره املاک تجاری چیست؟

در قوانین موجر و مستأجر هیچ تفاوتی میان اجاره ملک تجاری و مسکونی وجود ندارد، اما قوانینی که در فاصله سال های 1356 و 1376 تصویب شده است، باعث شده که قراردادهای اجاره ای را که در این سال ها به تصویب رسیده، بتوان به دو بخش مسکونی و تجاری تقسیم کرد و قانون حاکم...

21 تیر 1399

چرا کارمندان توییتر خوشبخت ترین کارمندان دنیای فناوری هستند؟!

مدیرعامل توییتر خطاب به کارمندان خود اعلام کرد که آن ها می توانند تا هر زمانی که لازم است از خانه کار کنند و هیچ محدودیت زمانی برای این موضوع وجود ندارد.

20 تیر 1399

برپایی کرسی های آزاداندیشی و استارتاپ ویکند، ایجاد سایت نکوداشت مقام استاد

معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران شاخص ترین برنامه های معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران در امسال را تبیین کرد.

19 تیر 1399

رونمایی از دستگاه اندازه گیری تب و اکسیژن خون در دانشگاه آزاد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه آزاد، مراسم رونمایی از دستگاه همزمان اندازه گیری تب و اکسیژن خون، تولیدشده توسط مرکز تحقیقات بهینه سازی انرژی و توسعه پایدار دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز با حضور بابک نگاهداری معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبکه...

18 تیر 1399

حذف 4 صفر از پول ملی هیچ تاثیری بر شرایط اقتصادی نمی گذارد

در ابتدای این هفته نمایندگان مجلس پس از کش و قوس های شش ماهه به دولت اجازه دادند در دوره گذار حداکثر سه ساله، حذف چهار صفر از پول ملی را در دستور کار قرار دهد و با حذف چهار صفر از پول ملی، واحد پول ملی را از ریال به تومان تبدیل کند. بایزید مردوخی، تحلیلگر...

16 تیر 1399

میزان سود 14 شرکت بورسی اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، 14 شرکت سود تحققی و یک شرکت سود تقسیمی را اعلام کردند. در این گزارش میزان سود اعلامی این نمادها را ببینید. جزییات اعلامی در کدال به شرح زیر است:

15 تیر 1399

توصیه یک مقام مسوول به تازه واردان بورس

مدیر ارتباطات فرابورس ایران از سهامداران تازه وارد درخواست کرد در هنگام ثبت سفارش های خرید و فروش خود در بازار سرمایه دقت لازم را داشته باشند و نماد برخی اوراق را به جای سهام شرکت ها وارد نکنند.

13 تیر 1399

راه اندازی سایت فروش مجازی صنایع دستی در یزد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد گفت: سایت یزد استور به صورت رایگان برای فروش مجازی صنایع دستی در اختیار صنعتگران قرار می گیرد.

5 تیر 1399

بهترین خدمات را با قالیشویی مشهد تجربه نمایید

قالیشویی مشهداگر به دنبال یک قالیشویی خوب در مشهد هستید که بتوانید با اطمینان کامل از کیفیت خدمات، قالی خود را به آن بسپارید به شما پیشنهاد می کنیم قالیشویی مشهد را انتخاب کنید.

30 خرداد 1399
تعداد: (121)