مایکروسافت آفیس 365 بهتر است یا آفیس 2019؟

به گزارش مجله استخدام جدید، به نظر می رسد که مایکروسافت در نظر دارد کاربران را به سمت و سوی نرم افزار کاربردی آفیس 365 سوق دهد و آنها را از خریداری و استفاده از آفیس 2019 منصرف کند.

مایکروسافت آفیس 365 بهتر است یا آفیس 2019؟

به گزارش ایسنا، با توجه به افزایش محبوبیت و استقبال بی نظیر از خدمات ابری و کلاد، شرکت های توسعه دهنده و غول های تکنولوژی نیز قصد دارند آن دسته از محصولاتی را که مبتنی بر خدمات ابری و کلاد هستند را مورد توجه کاربران قرار دهند.

حالا تازه ترین تبلیغاتی که از سوی مایکروسافت به عنوان شرکت توسعه دهنده نرم افزارهای آفیس در فضای مجازی منتشر شده است، نشان می دهد که این شرکت تصمیم گرفته است که تنها بر روی فروش و استفاده از نرم افزار آفیس 365 تمرکز کند. این بدان معناست که مایکروسافت به دنبال فروش بیشتر و استقبال کاربران از محصول دیگرش تحت عنوان آفیس 2019 نیست.

در این تیزرهای تبلیغاتی، مایکروسافت کاربرانی را در روبروی همدیگر قرار می دهد که به مقایسه و گفت وگو بر سر قابلیت، امکانات و ویژگی های این دو نرم افزار می پردازند.

بر اساس گزارش وب سایت زد دی نت، مایکروسافت زمانی که نسخه آفیس 2019 را معرفی و منتشر کرد، این محصول را برای آن دسته از کاربرانی مناسب اظهار داشت که هنوز برای استفاده از فناوری های نوین همچون خدمات ابری و کلاد آمادگی لازم و کافی را ندارند و یا تمایلی به آن ندارند.

این طور که به نظر می رسد این غول تکنولوژی میخواهد کاربرانش را به سمت و سوی آفیس 365 سوق دهد که در حال حاضر میزبان بالغ بر 33 میلیون نفر کاربر است.

در حقیقت می توان این گونه نتیجه گیری کرد که مایکروسافت می خواهد برای بهره مندی هر چه بیشتر کاربرانش از فناوری های نوینی همچون سرویس های ابری و کلاد و همچنین هوش مصنوعی، کاربرانش را به استفاده از نرم افزار کاربردی و جدیدتر آفیس 365 تشویق و ترغیب کند ولی کاربران دیگری که به هر دلیلی نمی خواهند از آن استفاده نمایند، قادر خواهند بود از نسخه های معمولی این نرم افزار که جدیدترین نسخه آن آفیس 2019 است، استفاده نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 138

به "مایکروسافت آفیس 365 بهتر است یا آفیس 2019؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مایکروسافت آفیس 365 بهتر است یا آفیس 2019؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید