(ویدئو) غش کردن داماد پس از یک سوتی عجیب در عروسی!

به گزارش مجله استخدام جدید، داماد که حین انجام مراسم تبادل حلقه های گل مرتکب اشتباه شده بود ناگهان غش کرد.

(ویدئو) غش کردن داماد پس از یک سوتی عجیب در عروسی!

به گزارش باشگاه خبرنگاران، شیوع موج دوم مرگبار کرونا در هند موجب به تاخیر افتادن بسیاری از مراسم های جشن عروسی در این کشور شده است. در حالی که بسیاری از خانواده ها از برپایی جشن عروسی خود منصرف شده اند، اما تعدادی همچنان اقدام به برپایی جشن عروسی خود می کنند و برخی اوقات اتفاقات عجیبی در این مراسم ها رخ می دهد.

وارمالا (تبادل حلقه های گل میان عروس و داماد) از بخش های ثابت در مراسم عروسی در هند به شمار می رود. در این مراسم عروس و داماد به نوبت حلقه های گل را به گردن یکدیگر می اندازند. اما به تازگی اشتباه یک داماد هندی حین انجام مراسم وارمالا چنان برای او سخت و سخت بود که موجب غش کردن وی در جشن عروسی شد. این داماد که حین تبادل حلقه گل، اشتبا ها چیزی نمانده بود آن را به گردن مادر عروس بیندازد ناگهان بدحال شد و در مقابل عروس روی زمین افتاد.

ویدئویی که توسط یکی از مهمانان و با تلفن همراه تهیه شده است لحظه غش کردن داماد را نشان می دهد. در این ویدئو داماد حواس پرت در حالی که در مقابل عروس ایستاده است حلقه گل را به سمت مادر عروس گرفته و تلاش می کند آن را به گردنش بیندازد. در این لحظه مادر عروس با دست خود حلقه را رد کرده و داماد را به سمت عروس برمی گرداند. در ادامه داماد که ظاهرا متوجه اشتباه خود شده بدحال شده و ناگهان در مقابل عروس روی زمین می افتد.

این ویدئو پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار گرفت و تا به امروز هزاران بیننده داشته است.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

منبع: فرارو
انتشار: 7 تیر 1400 بروزرسانی: 7 تیر 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1721

به "(ویدئو) غش کردن داماد پس از یک سوتی عجیب در عروسی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدئو) غش کردن داماد پس از یک سوتی عجیب در عروسی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید