کارمزدهای جدید خدمات بانکی از اول آذر ماه اعمال می شود

به گزارش مجله استخدام جدید، نرخ کارمزدهای خدمات بانکی و خدمات الکترونیکی بانک ها طبق ابلاغ بانک مرکزی از ابتدای آذر ماه تغییر خواهد کرد.

کارمزدهای جدید خدمات بانکی از اول آذر ماه اعمال می شود

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، بانک مرکزی طبق ابلاغیه ای کارمزدهای جدید خدمات بانکی و خدمات الکترونیکی بانکی را به تمامی بانک های کشور اعلام کرده و از ابتدای آذر ماه اعمال می شود.

نرخ های معین شده در ابلاغیه بانک مرکزی، حداکثر نرخ های قابل وصول از کاربران بانکی است و بانک ها برای خدمات خود نباید بیشتر از این میزان از مشتریانشان کارمزد دریافت کنند.

بر اساس دستور بانک مرکزی، نرخ های جدید خدمات در بانک توسعه تعاون به شرح ذیل است:

صدور انواع کارت هوشمند مغناطیسی و اعتباری60،000 ریال، صدور انواع کارت هدیه و بن کارت و... 30،000 ریال، صدور کارت های مجازی برای اشخاص حقیقی و حقوقی 30،000 ریال، انتقال وجه شتابی کارت به کارت و کارت به شبا 6000 ریال تا مبلغ ده میلیون ریال و به ازای هر ده میلیون ریال افزایش مبلغ باید 2400 ریال به کارمزد اضافه شود.

همچنین کارمزد ارسال پیامک به ازای هر پیام 300 ریال بعلاوه آبونمان سالانه دریافت خواهد شد.

انتقال وجه بین بانکی انفرادی (پایا) یک صدم درصد مبلغ انتقالی از 2000 ریال تا 25000 ریال، انتقال وجه بین بانکی (ساتنا) دوصدم درصد مبلغ انتقالی تا سقف 250،000 ریال، دریافت ده گردش آخر حساب 1500 ریال و پرداخت قبوض 1200 ریال معین شده است.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1380

به "کارمزدهای جدید خدمات بانکی از اول آذر ماه اعمال می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارمزدهای جدید خدمات بانکی از اول آذر ماه اعمال می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید