کاهش 8 تا 12 درجه ای دمای تهران

به گزارش مجله استخدام جدید، تهران (پانا) - بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران از عصر چهارشنبه تا آدینه شب (12 تا 14 آبان ماه) کاهش محسوس دما به طور میانگین بین 8 تا 12 درجه سلسیوس پیش بینی می گردد.

کاهش 8 تا 12 درجه ای دمای تهران

بر اساس آنالیز داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، شرایط جوی استان تهران طی دو روز آینده آسمانی قسمتی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با افزایش ابر و وزش باد در پاره ای نقاط به ویژه ارتفاعات با رگبار پراکنده پیش بینی می گردد.

از عصر امروز تا فردا شب (10 تا 11 آبان ماه) در نواحی پرتردد شهری در برخی ساعات انباشت آلاینده های جوی و غبار محلی مورد انتظار است. از ابتدای وقت چهارشنبه تا ظهر پنجشنبه (12 تا 13آبان ماه) در سطح استان وزش باد نسبتا شدید تا شدید و از ظهر پنجشنبه تا آدینه شب (13 تا 14 آبان ماه) کولاک برف در ارتفاعات کوهستانی پیش بینی می گردد.

بعلاوه با نفوذ سامانه بارشی از عصر چهارشنبه تا آدینه شب (12 تا 14 آبان ماه) در برخی ساعات بارش باران گاهی رگبار و رعد و برق و در ارتفاعات مه رقیق و بارش باران و برف مورد انتظار است. طی این مدت کاهش محسوس دما به طور میانگین 8 تا 12 درجه سلسیوس و در ارتفاعات یخبندان شبانه سطح زمین پیش بینی می گردد.

ایستگاه فیروزکوه - امین آباد با دمای 9 درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (11 آبان) قسمتی ابری همراه غبارمحلی، گاهی نیمه ابری و وزش باد با حداقل دمای 15 و حداکثر دمای 24 درجه سانتیگراد و طی چهارشنبه (12 آبان ماه) ابری، گاهی وزش باد شدید، اوایل شب رگبار و رعد و برق با حداقل دمای 12 و حداکثر دمای 23 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 آذر 1400 بروزرسانی: 11 آذر 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1924

به "کاهش 8 تا 12 درجه ای دمای تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 8 تا 12 درجه ای دمای تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید