تور ارزان ایتالیا: احتمال از سرگیری پروازها به ایتالیا، اسپانیا و آلمان از اول سپتامبر

به گزارش مجله استخدام جدید، دبیر انجمن هواپیمایی ایران از انجام مذاکرات با سه کشور ایتالیا، اسپانیا و آلمان برای از سرگیری پروازها از اول سپتامبر اطلاع داد.

تور ارزان ایتالیا: احتمال از سرگیری پروازها به ایتالیا، اسپانیا و آلمان از اول سپتامبر

با ما همراه باشید و با تور ارزان ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

پس از گذشت ماه ها از شیوع گسترده ویروس کرونا و به تبع آن، بسته شدن مرز ها، کشورهای مختلف در حال مذاکره برای بازگشایی مرزهای خود به روی یکدیگرند. ایران نیز از این قاعده مستثنا نیست. در این رابطه، مقصود اسعدی سامانی، دبیر انجمن هواپیمایی ایران اعلام نمود که شرکت های هواپیمایی در حال اجرا مذاکرات برای بازگشایی مرزهای کشورهای ایتالیا، اسپانیا و آلمان به روی شهفرایندان ایرانی است. وی در این رابطه اذعان داشت:

شرکت های هواپیمایی مانند ایران ایر، برای پرواز به میلان، رم و مادرید در حال مذاکره و دریافت مجوز هستند و مذاکراتی را با آلمانی ها نیز شروع کردند. به نظر می رسد برای از سرگیری پروازهای اروپایی، به ویژه به سه مقصد مذکور، مجوزهای لازم دریافت شده و احتمالا تا اول سپتامبر یعنی 11 شهریور ماه این پروازها از سرگرفته می گردد.

اسعدی سامانی درباره شرایط و فرایند مذاکرات توضیح داد:

قطعا همه کشورها پروتکل های بهداشتی خاص خودشان را دارند و این پروازها به صورت مسافری، اما با رعایت شرایط بهداشتی و پروتکل ها این کشورها از سر گرفته خواهد شد و می توان به در اختیار داشتن تست منفی PCR ویروس کرونا برای مسافران و دیگر شرایط اشاره نمود.

اسعدی سامانی با توجه به قوانین متکثر و متغیر کشورها در مورد گردشگری و پروتکل های بهداشتی، از مسافران خواست تا پیش از هرگونه برنامه ریزی سفر، از شرایط کشور مقصد اطلاعات کافی را کسب نمایند و ایرلاین ها نیز موظفند که قبل از فروش بلیط، اطلاعات ضروری را در اختیار مسافران قرار دهند.

برای رزرو و مقایسه تورهای مختلف و پروازها می توانید از خبرنگاران یاری بگیرید. خبرنگاران بعلاوه به صورت روزانه، آخرین اخبار ایران و دنیا را به اطلاع شما می رساند.

منبع: کجارو / خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 فروردین 1401 بروزرسانی: 29 فروردین 1401 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 2060

به "تور ارزان ایتالیا: احتمال از سرگیری پروازها به ایتالیا، اسپانیا و آلمان از اول سپتامبر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان ایتالیا: احتمال از سرگیری پروازها به ایتالیا، اسپانیا و آلمان از اول سپتامبر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید