اعلام آمادگی یک شرکت خودروساز داخلی برای نوسازی ون های فرسوده

به گزارش مجله استخدام جدید، مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از اعلام آمادگی یک شرکت خودروساز داخلی برای نوسازی ون های فرسوده در کشور اطلاع داد.

اعلام آمادگی یک شرکت خودروساز داخلی برای نوسازی ون های فرسوده

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

مرتضی ضامنی در گفت وگو با خبرنگاران در این باره گفت: شرکت ایران خودرو دیزل این موضوع را پیگیری کرد و به دنبال آن جلساتی را با مدیرعامل و عوامل مربوطه با این شرکت خودروسازی برگزار و احتیاجهای اتحادیه تاکسیرانی را اعلام کردیم.

وی با بیان اینکه اولویت اتحادیه تاکسیرانی برای نوسازی ناوگان ون فرسوده، شرکت های داخلی است و اگر این شرکت ها احتیاج ناوگان را رفع نمایند از فراوریات آنها استفاده خواهیم کرد گفت: شرکت ایران خودرو دیزل وعده داده که برنامه فراوری ون گازسوز را تا همین ماه به اتحادیه تاکسیرانی اعلام کند. همچنین در حوزه فراوری ون بنزین سوز نیز اعلام آمادگی کردند که در این باره نیز در حال مذاکره با آنها هستیم.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور در خاتمه گفت: امیدواریم این صحبت ها و جلسات به عرصه عمل برسد و بتوانیم با همکاری متقابل، نوسازی این ناوگان را شروع کنیم.

به گزارش خبرنگاران، 13 هزار ون فرسوده در کشور وجود دارد . اتحادیه تاکسیرانی نیز پیش از این با انتشار فراخوانی از شرکت های داخلی که توانایی فراوری و نوسازی خودروهای ون را دارند خواست تا تاریخ 15 مهر 98 برای مشارکت در نوسازی این ناوگان حمل و نقلی اعلام آمادگی نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 آبان 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 437

به "اعلام آمادگی یک شرکت خودروساز داخلی برای نوسازی ون های فرسوده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آمادگی یک شرکت خودروساز داخلی برای نوسازی ون های فرسوده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید