برگزاری نخستین رالی خودروهای مسافرتی کلوپ کمپینگ و کاروانینگ

به گزارش مجله استخدام جدید، به نقل از روابط عمومی کانون جهان گردی و اتومبیل رانی، این رالی دو روزه 4 و 5 مهر 99 با حضور 21 دستگاه خودرو مسافرتی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی گردشگری و با رعایت تمامی شیوه نامه های بهداشتی بین المللی درزمینهٔ پیشگیری از شیوع ویروس کووید-19 و حفظ فاصله گذاری اجتماعی برگزار گشت.

برگزاری نخستین رالی خودروهای مسافرتی کلوپ کمپینگ و کاروانینگ

در ادامه برپایی گردهمایی کمپرها در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران 3 مهر 99 و در راستای عمل به منویات وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مبنی بر ترویج شورونشاط اجتماعی و توسعه سفرهای مسئولانه و محدود برگزار شد.

رالی خودروهای مسافرتی صبح روز جمعه 4 مهر 99 از محل مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران آغاز و شرکت کنندگان در راستا حرکت خود به سمت شهرستان سمنان از جاذبه هایی همچون کاروانسرای تاریخی لاسجرد سرخه، کاروانسرای ده نمک و کاروانسرای شاه عباسی سمنان بازدید کردند.

شرکت کنندگان رالی که با ورود به شهرهای مختلف با استقبال گرم مسئولان و مردم روبه رو می شدند، در راستا خود به ارائه اطلاعات و پاسخگویی به سؤالات علاقه مندان به این نوع خودروها پرداختند.

روز شنبه 5 مهرماه خودروهای کمپر برای بازدید عموم مردم و آشنایی آنان با این شیوه از سفر، گردهمایی هدفمندی را در شهرستان سمنان برگزار کردند.

کمپر خودروهایی هستند که برای انجام سفر در طولانی مدت برای اقامت و استراحت و حمل ونقل مسافران محدود تجهیز شده اند.

منبع: گردشبان
انتشار: 12 آبان 1399 بروزرسانی: 12 آبان 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1273

به "برگزاری نخستین رالی خودروهای مسافرتی کلوپ کمپینگ و کاروانینگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نخستین رالی خودروهای مسافرتی کلوپ کمپینگ و کاروانینگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید