در ملاقات گروسی و اسلامی چه گذشت؟

به گزارش مجله استخدام جدید، رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام نمود که در ملاقات با محمد اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی ایران به تقویت بیانیه اخیر در تهران پرداخته شد.

در ملاقات گروسی و اسلامی چه گذشت؟

گروسی پس از ملاقات با هیات ایرانی به رهبری اسلامی در صفحه توئیتر خود از استقبال رییس سازمان انرژی اتمی ابراز خرسندی کرد و نوشت: امروز در جریان کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی به تقویت بیانیه مشترک اخیر در تهران پرداختیم.

وی پس توافق ایران و آژانس بر سر پایه ریزی روابط مبتنی بر احترام و حسن نیت در وین مرکز اتریش، اظهار داشت که اکنون با همدیگر در حال همکاری هستیم.

کاظم غریب آبادی سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین در این باره به خبرنگاران گفت: دو طرف همکاری متقابل در حوزه های مختلف را آنالیز و چندین موضوع مورد علاقه متقابل را هم مرور کردند.

وی اضافه کرد: طرفین ضمن اذعان به اینکه ایران شریک مهمی برای آژانس است، تفاهم کردند روابطی مبتنی بر احترام و حسن نیت را پایه ریزی نمایند.

اسلامی که برای شرکت در شصت وپنجمین اجلاس مجمع عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی به وین سفر نموده پیشتر با همتای روس خود، مدیرکل شرکت دولتی روس اتم ملاقات کرد. دو طرف در این ملاقات پیرامون همکاری های دوجانبه بحث و گفتگو کردند.

منبع: فرارو
انتشار: 4 مهر 1400 بروزرسانی: 4 مهر 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1849

به "در ملاقات گروسی و اسلامی چه گذشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در ملاقات گروسی و اسلامی چه گذشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید