ساعت فعالیت داروخانه مرکزی هلال احمر اعلام شد

به گزارش مجله استخدام جدید، تهران (پانا) - تأمین داروهای تخصصی نظیر ام اس، شیمی درمانی و بیماری های خاص و تأمین و توزیع داروهای مورد احتیاج بخش های تخصصی و فوق تخصصی نظیر چشم پزشکی، دیالیز، مرکز رویش و ناباروری از مهمترین خدمات داروخانه مرکزی شماره 2 هلال احمر (تهرانپارس) است.

ساعت فعالیت داروخانه مرکزی هلال احمر اعلام شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان تدارکات پزشکی؛ داروخانه مرکزی شماره 2 هلال احمر واقع در شرق تهران (تهرانپارس) به عنوان یکی از داروخانه های تحت پوشش سازمان تدارکات پزشکی کوشش دارد خدمات شایسته دارویی را در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به هموطنان ارائه کند.

تأمین داروهای تخصصی نظیر ام اس، شیمی درمانی و بیماری های خاص و تأمین و توزیع داروهای مورد احتیاج بخش های تخصصی و فوق تخصصی نظیر چشم پزشکی، دیالیز، مرکز رویش و ناباروری از مهمترین خدمات داروخانه تهرانپارس است.

این داروخانه به دلیل تأمین و توزیع به موقع داروهای مورد احتیاج مردم اعم از داروهای تخصصی، داروهای پرونده ای و داروهای تک نسخه ای که اکثراً تحت پوشش بیمه های جاری کشور هستند از نقش و اهمیت ویژه ای در نظام توزیع دارو برخوردار است.

همچنین نمایندگان سازمان های بیمه گر شامل بیمه های تأمین اجتماعی، بیمه سلامت، خدمات درمانی و نیروهای مسلح به منظور تأیید اینترنتی نسخ و با هدف برطرف مسائل احتمالی مراجعه نمایندگان، در داروخانه مستقر بوده و با ایجاد این امکانات کوشش می گردد تا مدت زمان انتظار برای دریافت دارو در حداقل زمان ممکن انجام گردد.

بیماران و مراجعان می توانند برای دریافت خدمات، تهیه دارو و همچنین تأیید نسخ همه روزه از ساعت7 و 30 دقیقه صبح الی 19 به این داروخانه واقع در فلکه دوم تهرانپارس، خیابان جشنواره، محوطه مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران مراجعه نمایند.

داروخانه های تحت پوشش سازمان تدارکات پزشکی شامل داروخانه مرکزی هلال احمر واقع در خیابان طالقانی، داروخانه مرکزی شماره 2 واقع در تهرانپارس، داروخانه جزیره کیش و بخش تجهیزات پزشکی است که روزانه به صدها نفر خدمات دارویی ارائه می نماید.

همچنین سامانه اطلاعات دارویی داروخانه مرکزی هلال احمر به شماره 41651 از ساعت 8 الی 19 آماده پاسخگویی به هموطنان است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1384

به "ساعت فعالیت داروخانه مرکزی هلال احمر اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعت فعالیت داروخانه مرکزی هلال احمر اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید