فرهادیان: نمونه تست کرونا یک ورزشکار و مربی در تیم بانوان و یک ورزشکار پاراتکواندو مشکوک است

به گزارش مجله استخدام جدید، رئیس سازمان تیم های ملی تکواندو گفت: طبق اعلام دوستان متخصص، یک ورزشکار و یک مربی در بخش بانوان و یک ورزشکار در بخش پاراتکواندو مشکوک به کرونا هستند.

فرهادیان: نمونه تست کرونا یک ورزشکار و مربی در تیم بانوان و یک ورزشکار پاراتکواندو مشکوک است

آرش فرهادیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد تعویق اردوی تیم های ملی تکواندو بانوان و پاراتکواندو گفت: از بدو آغاز اردوها، سعی کردیم تمامی شرایط ویژه رعایت پروتکل های بهداشتی را عین موارد ابلاغ شده رعایت کنیم و این کار را در آغاز مرحله اخیر اردوی تیم ملی نیز انجام دادیم.

وی توضیح داد: طبق هماهنگی با انستیتو پاستور، در آغاز اردو از تمامی ورزشکاران و کادرفنی نمونه گیری انجام شد و با هماهنگی کمیته پزشکی فدراسیون تا تعیین شدن جواب تست ها، بچه ها در اتاق های تک نفره قرنطینه شدند. بعد از حدود یک روز با لطف دوستان در انستیو پاستور جواب ها به صورت شفاهی اعلام شد و به موارد مشکوکی در ورزشکاران بانوان و ملی پوش پاراتکواندو اشاره شد.

رئیس سازمان تیم های ملی خاطر نشان کرد: بر همین اساس و برای اینکه خدایی نکرده این اتفاق تبعاتی نداشته باشد، اردوی تیم های بانوان و پاراتکواندو را تعطیل کردیم. طبق اعلام شفاهی دوستان در انستیتو پاستور در بخش مردان هیچ مورد مشکوکی در میان ورزشکاران و کادرفنی وجود نداشت و بر همین اساس تیم مردان در اردو حضور خواهد داشت، اما اردوی تیم های بانوان و پاراتکواندو تعطیل شد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

فرهادیان در مورد اسامی افراد مشکوک مبتلا به ویروس کرونا گفت: چون هنوز به صورت رسمی جواب به دست ما نرسیده است، در حال حاضر اسامی را اعلام نخواهیم کرد. البته به صورت حدودی می دانیم شرایط چگونه است، اما از دوستان نیز خواهش کردیم تا جواب رسمی حاضر نشده است اسمی افراد مشکوک را اعلام نکنند. طبق اعلام دوستان یک ورزشکار و یک مربی در بخش بانوان و یک ورزشکار در بخش پاراتکواندو مشکوک به کرونا هستند.

وی خاطر نشان کرد: قبل از آغاز اردو و تست در بدو حضور افراد یک فرم خود اظهاری به ورزشکاران و کادرفنی دادیم و آنها پر کردند. در فرم خود اظهاری هیچ کدام از ورزشکاران به مورد خاصی اشاره نکردند و چون بچه ها ورزشکار هستند اگر اعلامی بود نیز به سرماخوردگی اشاره شده داشتند. هیچ کدام از ورزشکاران و مربیان با حالت بسیار بد از لحاظ جسمانی به اردو نیامدند، اما متاسفانه این شرایط به وجود آمد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 آذر 1399 بروزرسانی: 4 آذر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1321

به "فرهادیان: نمونه تست کرونا یک ورزشکار و مربی در تیم بانوان و یک ورزشکار پاراتکواندو مشکوک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهادیان: نمونه تست کرونا یک ورزشکار و مربی در تیم بانوان و یک ورزشکار پاراتکواندو مشکوک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید