مایکل کوهن: ترامپ ممکن است برای تداوم ریاست جمهوری خود یک جنگ را آغاز کند

به گزارش مجله استخدام جدید، وکیل سابق رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای که در آستانه انتشار کتاب خاطرات افشاگرانه اش انجام داده تاکید نمود، دونالد ترامپ برای باقی ماندن در ریاست جمهوری دست به هر کاری حتی آغاز کردن یک جنگ می زند.

مایکل کوهن: ترامپ ممکن است برای تداوم ریاست جمهوری خود یک جنگ را آغاز کند

به گزارش خبرنگاران، مایکل کوهن، وکیل سابق دونالد ترامپ در مصاحبه با ان.بی.سی نیوز گفت، معتقد است رئیس سابقش هر کاری و هر چیزی انجام خواهد داد تا دوباره در انتخابات ریاست جمهوری پیروز گردد حتی تا این حد که یک جنگ را شروع کند.

کوهن در مصاحبه اش با لستر هولت، مجری ان.بی.سی نیوز با این پرسش روبرو شد که آیا فکر می نماید دونالد ترامپ در انتخابات نوامبر پیروز گردد.

او اظهار کرد: دونالد ترامپ هر کاری و هر چیزی که در دسترسش باشد انجام خواهد داد تا پیروز گردد. و من معتقدم این شامل دخل و تصرف در برگه های رای هم می گردد.

کوهن اظهار داشت: من معتقدم او حتی تا این حد ممکن است پیش برود که جنگی را شروع کند تا نگذارد از ریاست جمهوری کنار گذاشته گردد. بزرگترین نگرانی من این است که در خاتمه سال 2020 انتقال قدرت صلح آمیزی در آمریکا وجود نداشته باشد.

کوهن که سالها به عنوان وکیل شخصی برای ترامپ کار نموده سال گذشته میلادی مجازات حبس سه ساله خود را از بابت جرایم اقتصادی و دروغگویی به کنگره شروع کرد. او در ماه ژوئیه بعد از نگرانی از ریسک ابتلا به کروناویروس در شرایط ناایمن زندان به حبس خانگی منتقل شد.

کوهن اخیرا کتابی از خاطراتش در زمان کار کردن برای ترامپ نوشته با تیتر: بی وفا، یک کتاب خاطرات. این کتاب روز سه شنبه آینده به بازار عرضه می گردد.

کاخ سفید در بیانیه ای کتاب کوهن را یک فن فیکشن (داستان پردازی هواداران) خوانده و گفت: او به راحتی به دروغگویی رایجش اذعان نموده اما انتظار دارد مردم حالا حرفهای او را باور نمایند تا او بتواند از فروش کتاب پول به دست بیاورد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 مهر 1399 بروزرسانی: 27 مهر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1241

به "مایکل کوهن: ترامپ ممکن است برای تداوم ریاست جمهوری خود یک جنگ را آغاز کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مایکل کوهن: ترامپ ممکن است برای تداوم ریاست جمهوری خود یک جنگ را آغاز کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید