نخست وزیر کانادا: تروریست ها، معرف مسلمانان نیستند

به گزارش مجله استخدام جدید، خبرنگاران : نخست وزیر کانادا در اظهاراتی ضمن محکوم کردن حملات اتفاق افتاده در فرانسه بیان داشت که آزادی بیان هم حد و حدودی دارد.وی تاکید نمود مجرمان و تروریست ها، این قاتلان بی رحم که عامل این حملات هستند، معرف مسلمانان نیستند.

نخست وزیر کانادا: تروریست ها، معرف مسلمانان نیستند

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و آبشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، میل اند گلوب اعلام نمود، جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا در واکنش محتاطانه به رخدادهای اخیر در فرانسه گفت: حملات تروریستی در فرانسه کاملا غیر قابل قبول هستند. این ها اقداماتی شنیع، تبهکارانه و غیر قابل توجیه هستند و نمی توان آن ها را تحت هیچ شرایطی در رابطه با تمام ارزش ها پذیرفت. ما در محکوم کردن این خشونت غیر قابل پذیرش در کنار سایر کشورهای دنیا ایستاده ایم. این مجرمان، این تروریست ها، این قاتلان بی رحم که عامل این حملات هستند، بیانگر اسلام نیستند. آن ها تعریف نماینده مسلمانان در کانادا، در فرانسه یا جای دیگری در دنیا نیستند.

نخست وزیر کانادا در صحبتهایش درباره کاریکاتورهای موهن به ساحت پیامبر اسلام (ص) گفت که مطمئنا برای آزادی بیان محدودیتهایی وجود دارد.

ترودو در کنفرانس مطبوعاتی خود کوشش کرد از اشتباهات ماکرون درس بگیرد و گفت که آزادی بیان بدون محدودیت هایش حاصل نمی گردد. وی خاطر نشان کرد: ما به خودمان مدیون هستیم که با احترام به دیگران عمل نموده و به صورت خودسرانه و غیرضروری به کسانی که با آنها در یک جامعه و یک سیاره شریک هستیم آسیب وارد نکنیم.

وی اضافه کرد: ما این حق را نداریم که به عنوان مثال دست به کارها و صحبتهایی بزنیم که باعث وحشت مردم گردد، همیشه محدودیتهایی وجود دارند.

ترودو از مردم خواست بیشتر در قبال کارها و صحبتهایشان در قبال انسانها محتاط باشند. او گفت: در یک جامعه متکثر، متنوع و پر احترام مثل جامعه ما، ما به خودمان مدیونیم تا از تاثیر کلمات و کارهایمان بر دیگران به ویژه این جوامع و مردمانی که همچنان حجم زیادی از تبعیض را تجربه می نمایند مطلع باشیم.

او در محکومیت حملات اتفاق افتاده در فرانسه گفت: این غیرقابل توجیه بوده و کانادا از صمیم قلب این اقدامات را محکوم می نماید و در کنار دوستان فرانسوی خود که دارند این زمان بسیار سخت را تجربه می نمایند می ایستد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 15 آبان 1399 بروزرسانی: 15 آبان 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1279

به "نخست وزیر کانادا: تروریست ها، معرف مسلمانان نیستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخست وزیر کانادا: تروریست ها، معرف مسلمانان نیستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید