اتهام زنی ترامپ علیه ایران

به گزارش مجله استخدام جدید، رئیس جمهور آمریکا که کشورش درگیر بحران شیوع ویروس کرونا در این کشور است در پیامی در توئیتر مدعی شد که ایران در حال برنامه ریزی برای حمله ای غافلگیر کننده به نیروها یا تاسیسات آمریکایی در عراق است.

اتهام زنی ترامپ علیه ایران

به گزارش گروه سیاسی مجله استخدام جدید، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پیامی در توئیتر مدعی شد که ایران یا گروه های وابسته به آن در حال برنامه ریزی برای یک حمله علیه نیروهای آمریکایی در عراق هستند.

وی در این پیام توئیتری مدعی شد: بر اساس اطلاعات و اعتقاد (ما)، ایران یا گروه های وابسته به آن در حال برنامه ریزی حمله ای غافلگیرکننده علیه نیروها یا تاسیسات آمریکایی در عراق هستند. اگر چنین اتفاقی بیفتد، ایران هزینه بسیار سنگینی خواهد پرداخت.

رئیس جمهور آمریکا که کشورش درگیر بحران شیوع ویروس کروناست در حالی مدعی برنامه ریزی ایران برای حمله به نیروهای آمریکایی می شود که منابع عراقی و آمریکایی طی روزهای اخیر از احتمال حمله جدید آمریکا علیه مواضع نظامی در عراق در آینده قریب خبر داده و گفته اند، آمریکا به هر طریقی تلاش می کند بر خلاف خواسته دولت و ملت عراق در این کشور بماند، از همین رو سعی در هدف دریافت مواضع گروه های مقاومت در عراق را دارد که مخالف قاطع اشغالگری آمریکایی ها در خاک کشورشان هستند.

کریم علیوی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس عراق نیز اخیرا هشدا داده که که دولت عراق اطلاعاتی از حملات احتاقتصادی آمریکا در اختیار دارد.

فاضل جابر عضو ائتلاف الفتح مجلس عراق نیز روز سه شنبه درباره توطئه ها و تهدیدهای آمریکا علیه نظام عراق هشدار داد و گروه های سیاسی را به ضرورت درک خطر این تهدیدها دعوت کرد.

وی تاکید کرده است: همه گروه های سیاسی از همه طیف های آن باید شدت خطر تهدیدهای آمریکا را درک کنند که می تواند سیاست تضعیف اقتصادی و تحریم سیاسی آن را پیش ببرد از همین رو جریان های سیاسی عراق باید در قبال مسائل ملی و سرنوشت ساز مواضع خود را یکپارچه کنند، زیرا اتحاد، قوی ترین سلاح برای مقابله با آمریکا و متحدانش در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 خرداد 1399 بروزرسانی: 1 خرداد 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 947

به "اتهام زنی ترامپ علیه ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتهام زنی ترامپ علیه ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید