بازسازی آپارتمان: برای بازسازی واحد های آسیب دیده اندیکا قبل از شروع زمستان اقدام می گردد

به گزارش مجله استخدام جدید، وزیر کشور امروز به صورت میدانی از فرایند بازسازی و یاری رسانی به شهرستان زلزله دیده اندیکا بازدید به عمل آورد و بر ضرورت تسریع در امر یاری رسانی به مردم آسیب دیده تا قبل از شروع فصل زمستان تاکید نمود.

بازسازی آپارتمان: برای بازسازی واحد های آسیب دیده اندیکا قبل از شروع زمستان اقدام می گردد

جهت دریافت خدمات بازسازی آپارتمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، احمد وحیدی وزیر کشور امروز به همراه معاون عمرانی وزارت کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران و استاندار ویژه خوزستان در جمع مردم آسیب دیده شهرستان اندیکا حضور یافت و از نزدیک در جریان مسائل و احتیاجهایشان نهاده شد.

وزیر کشور با بیان اینکه دولت عزمی جدی برای بازسازی واحد های آسیب دیده قبل از شروع فصل زمستان دارد؛ توضیح داد: بنیاد مسکن بازسازی خانه هایی را که بر اثر زلزله تخریب شدند شروع نموده و با توجه به اقدامات موثر صورت گرفته پیش بینی می گردد تا چند هفته آینده مسائل خانه های روستایی حل و فصل گردد.

وحیدی با بیان اینکه منطقه های از شهرستان اندیکا وجود دارد که فاقد زیرساخت های مناسب ارتباطی از جمله جاده هستند؛ گفت: در اسرع وقت راه دسترسی این روستا ها فراهم می گردد و احتیاج های فوری مثل چادر های ویژه برای این منطقه ها تهیه تا در زمان بارش باران و برف دچار مشکل نشوند.

وزیر کشور گفت: تیم های یاری رسان و جهادی با هدف تسریع در امر امدادرسانی به مردم آسیب دیده شهرستان زلزله زده اندیکا افزایش خواهد یافت.

وی در ادامه گفت: وزارت راه و شهرسازی و سازمان راهداری کشور هم متناسب با مسئولیتش برای ترمیم زیرساخت های آسیب دیده در منطقه اقدام خواهند کرد.

وزیر کشور با تاکید بر این موضوع که دلیل حضور ما در منطقه با این هدف است که بتوانیم با حضور میدانی و چهره به چهره با مردم عزیز منطقه به امور یاری رسانی و بازسازی تسریع دهیم؛ گفت: با توجه به نزدیک شدن به فصل زمستان و دغدغه مردم در زمینه های اسکان، نگهداری دام ها و سایر مسائلی که دارند در منطقه حضور یافتیم که با یاری همه عزیزان بتوانیم سرعتی جدی به فرایند بازسازی دهیم.

وی بعلاوه گفت: بنیاد مسکن، قرارگاه جهادی و هلال احمر و همه دست اندرکاران به اتفاق استاندار کوشش داریم که در منطقه مسائل امدادرسانی و بازسازی با سرعت بالا دنبال گردد.

وحیدی در بخش پایانی صحبت های خود با بیان اینکه منطقه متاثر از، محرومیتِ گذشته است؛ گفت: بر فرض مثال مسائل جاده ها که باید برای امدادرسانی موثرتر ترمیم شوند؛ مستقیما مربوط به زلزله اخیر نیست، اما همین مشکل تاثیر منفی روی یاری رسانی گذاشته است و برای همین رویکرد دولت بر این مبناست که با پیگیری کار های اصولی و زیرساختی دقیق چهره محرومیت از این منطقه زدوده گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1919

به "بازسازی آپارتمان: برای بازسازی واحد های آسیب دیده اندیکا قبل از شروع زمستان اقدام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی آپارتمان: برای بازسازی واحد های آسیب دیده اندیکا قبل از شروع زمستان اقدام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید