تطبیق نیاز دانشگاه ها در جذب هیئت علمی از امروز، سوم آبان ماه آغاز شد

به گزارش مجله استخدام جدید، براساس فراخوان جذب اعضای هیات علمی شهریور 99، تطبیق نیاز با تاییدیه مرکز نظارت در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از امروز، 3 آبان ماه 99 آغاز شده و تا 9 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

تطبیق نیاز دانشگاه ها در جذب هیئت علمی از امروز، سوم آبان ماه آغاز شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، براساس زمان بندی فراخوان جذب اعضای هیات علمی شهریور ماه 99، مرحله اعلام نیاز دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی که از 15 شهریورماه 99 آغاز شده بود 16 مهرماه 99 به انتها رسید؛ بنابراین بررسی اعلام نیاز دستگاه ها و مراکز آموزش عالی و تخصیص ظرفیت توسط مرکز نظارت وزارت علوم از 19 مهر آغاز شده و تا 30 مهر 99 انجام شد.

همچنین از امروز 3 آبان 99، تطبیق نیاز با تاییدیه مرکز نظارت در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی آغاز شد و تا 9 آبان ماه 99 ادامه خواهد داشت.

مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم اعلام کرده بود، دانشگاه ها با توجه به محدودیت های مربوط به اختصاص ردیف استخدامی انتظار می رود برای اعلام نیاز در این فراخوان صرفاً به ثبت حداقل ها در تطابق با نقشه جامع علمی کشور و مجوز های مربوطه اکتفا کرده و از هرگونه ثبت نیاز تقریبی خودداری شود. امسال سهمیه های جذب اعضای هیات علمی در 2 فراخوان 945 نفر برای کل دانشگاه های دولتی تعیین شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 آذر 1399 بروزرسانی: 4 آذر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1320

به "تطبیق نیاز دانشگاه ها در جذب هیئت علمی از امروز، سوم آبان ماه آغاز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تطبیق نیاز دانشگاه ها در جذب هیئت علمی از امروز، سوم آبان ماه آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید