سلطانی فر: امیدواریم تا انتها سال 98 استقلال و پرسپولیس خصوصی شوند

به گزارش مجله استخدام جدید، وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: هر یک روزی که زودتر کار خصوصی سازی دو باشگاه بزرگ کشورمان انجام شود مورد استقبال وزارت ورزش و دولت است.

سلطانی فر: امیدواریم تا انتها سال 98 استقلال و پرسپولیس خصوصی شوند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر، اظهار کرد: من رسماً اعلام می کنم که نظر دولت و وزارت ورزش و جوانان این است که هرچه سریع تر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی واگذار شوند و هر یک روزی که زودتر این اتفاق بیفتد بیشتر مورد استقبال ماست. هم از جهت الزامات بین المللی به این موضوع اصرار داریم هم فکر می کنیم باشگاه هایی که خصوصی باشند فرایند رشد و توسعه خود را بهتر طی می کنند.

وی در ادامه افزود: دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خمیر مایه اصلی فوتبال کشور هستند و با خصوصی شدن حتماً می توانند در خصوص آموزش پایه تیم های خود کارهای اساسی تری انجام دهند.

وزیر ورزش و جوانان، افزود: به نسبت دو سال و نیم قبل که مسئولیت ورزش کشور را در دست گرفتیم امروز این دو باشگاه وضعیت بسیار بهتری دارند. بحث تأمین منابع مالی آنها از اسپانسرینگ و تبلیغات آنها بدون وابستگی به بودجه دولتی ساماندهی شده است. همچنین در زمینه مالیاتشان نشست های مختلفی با سازمان مالیاتی داشتیم و شفاف سازی کامل انجام دادیم تا با این شفاف سازی بخش مهمی از مسائل آنها حل شود.

مسعود سلطانی فر در ادامه، خاطر نشان کرد: مقرر شده است کمیته ویژه ای متشکل از تعدادی از کنندگان مجلس، معاون ورزشی وزارت ورزش و جوانان، مدیران باشگاه استقلال و پرسپولیس، کنندگان سازمان فرابورس، دیوان محاسبات و مرکز پژوهش های مجلس تشکیل شود تا با برگزاری جلسات مستمر هفتگی موضوع واگذاری این دو باشگاه را پیگیری کنند تا به امید خدا کل این فرایند در سال 98 انجام و استقلال و پرسپولیس خصوصی شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 187

به "سلطانی فر: امیدواریم تا انتها سال 98 استقلال و پرسپولیس خصوصی شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: امیدواریم تا انتها سال 98 استقلال و پرسپولیس خصوصی شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید