سند جعلی پرداخت مطالبات دیاباته و میلیچ، نامه ای که غلط املایی هم دارد!

به گزارش مجله استخدام جدید، در حالی که هوادار خارج نشین ادعای پرداخت پول دو بازیکن استقلال را داشت، سندی منتشر شده که نشان دهنده جعلی بودن این ادعا است.

سند جعلی پرداخت مطالبات دیاباته و میلیچ، نامه ای که غلط املایی هم دارد!

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله استخدام جدید، هفته گذشته باشگاه استقلال گفت که مطالبات هروه میلیچ و شیخ دیاباته، دو بازیکن خارجی اش پرداخت شده است. خبری که خیلی زود از سوی هر دو بازیکن تکذیب شد و هر دو گفتند؛ پولی دریافت نکرده اند. با این حال در یکی دو روز اخیر اعلام شده که سند مربوط به انتقال پول به این دو بازیکن ارائه شده، سندی که به گفته میلیچ جعلی است.

خود میلیچ در این باره به خبرنگار مجله استخدام جدید گفت: باشگاه برای من سندی فرستاد که پولم پرداخت شده اما با بررسی این سند معین شد که جعلی و قلابی است.

با نگاهی اجمالی به این اسناد متوجه می شویم که که نامه غلط املایی دارد؛ برای مثال به جای واژه business day نوشته شده business days و یا به جای واژه receiver نوشته شده resiver.

این اتفاق عجیب در حالی رخ داده که باشگاه استقلال از این هوادار تشکر کرده بود! حال باید معین شود که چه کسانی به این هوادار که سابقه اش معین است، اعتماد کرده اند. این فرد پیشتر نیز ادعاهای کذبی کرده بود. او که در خارج از کشور به خوانندگی مشغول است با این اتفاقات بار دیگر نامش را مطرح کرده و واسفاها که در داخل ایران هم به امثال او اطمینان می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1002

به "سند جعلی پرداخت مطالبات دیاباته و میلیچ، نامه ای که غلط املایی هم دارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سند جعلی پرداخت مطالبات دیاباته و میلیچ، نامه ای که غلط املایی هم دارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید