عزیزی خادم: با دستور رئیس جمهور پاداش ها پرداخت می گردد

به گزارش مجله استخدام جدید، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، شهاب الدین عزیزی خادم با حضور در جمع ملی پوشان گفت: امیدوارم هرچه سریع تر این بیماری ریشه کن گردد و برای بازیکنانی که به این بیماری مبتلا شده اند آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم هرچه سریع تر بهبودی پیدا نمایند و در اردوی تیم ملی حاضر شوند و همه مردم جهان به زندگی عادی بازگردند. به کمک خدا در آستانه این بازی مهم که با کوشش تک تک شما عزیزان و بعلاوه آقای اسکوچیچ تیم ملی موقعیت مطلوبی را دارد بتوانیم سریع ترین صعود را رقم بزنیم.

عزیزی خادم: با دستور رئیس جمهور پاداش ها پرداخت می گردد

او ادامه داد: این بازی قطعا از بعد فنی سخت است اما امیدوارم نتیجه آن یکی از شیرین ترین اتفاق های زندگی تان باشد. ما هم تمام تلاشمان را انجام دادیم و مهم تر از همه با تلاشی که آقای اسکوچیچ و تیم فنی اش دارد، بتوانیم خودمان را برای یک جشن بزرگ ملی و یک صعود تاریخی که همواره باعث افتخار باشد حاضر کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در جمع ملی پوشان در رابطه با اختصاص پاداش به بازیکنان اظهار داشت: فدراسیون فوتبال از دل سختی ها بیرون آمده است و همه شما می دانید که فدراسیون فوتبال تمام وقت کار نموده و زحمت کشیده است و ما قدردان شما و تیم فنی و فدراسیون فوتبال هستیم. یک جام جهانی پر بار نزدیک است و امیدوارم همه شما را آنجا ببینم. باید از دلسوزی و مدیریت آقای اسکوچیچ تشکر کنم.

وی تاکید نمود: از مساعدت ویژه رئیس جمهور که پیگیر بود و معاون اول وی دستور ویژه ای صادر شد تا با پیگیری وزیر ورزش کار اختصاص پاداش به تیم ملی انجام شد و دستور این تصمیم به صورت کتبی صادر شد تا با کمک خدا بحث مربوط به پرداخت پاداش به شما عزیزان انجام گردد. من به اینجا آمدم تا هم خدا قوت بگویم و هم حامل این پیغام برای شما عزیزان باشم و امیدوارم روز پنجشنبه همه شاد و شاد در کنار هم جشن صعود را برگزار کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 اسفند 1400 بروزرسانی: 12 اسفند 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 2022

به "عزیزی خادم: با دستور رئیس جمهور پاداش ها پرداخت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی خادم: با دستور رئیس جمهور پاداش ها پرداخت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید