چشم انداز بورس با حضور دژپسند و رئیس سازمان بورس در مجلس بررسی می شود

به گزارش مجله استخدام جدید، نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: چشم انداز بازار سرمایه در جلسه امروز (یکشنبه) این کمیسیون با حضور وزیر امور اقتصاد و دارایی و رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار بررسی می شود.

چشم انداز بورس با حضور دژپسند و رئیس سازمان بورس در مجلس بررسی می شود

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، سید محمد رضا میرتاج الدینی با اشاره به برگزاری جلسات کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس طی هفته جاری در روزهای یکشنبه و سه شنبه (15 و 17 فروردین ماه) گفت: چشم انداز بازار سرمایه فردا در جلسه این کمیسیون با حضور دژپسند وزیر امور اقتصاد و دارایی و دهقان دهنوی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار بررسی می شود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شرح داد: در جلسه روز یکشنبه شرایط اقتصادی با موضوع شرایط درآمدهای کشور هم با حضور بذرپاش رئیس دیوان محاسبات کل کشور بررسی خواهد شد.

به گزارش خانه ملت، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس بیان نمود: همچنین در جلسه روز سه شنبه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با حضور نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه به بررسی عملکرد منابع و مصارف(دریافت ها و پرداخت ها) قانون بودجه سال 99 و اقدامات بعمل آمده جهت اجرای قانون بودجه سال 1400 و نحوه ادامه اجرای طرح های مشارکت عمومی - خصوصی خواهیم پرداخت.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 3 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1616

به "چشم انداز بورس با حضور دژپسند و رئیس سازمان بورس در مجلس بررسی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چشم انداز بورس با حضور دژپسند و رئیس سازمان بورس در مجلس بررسی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید