کشف بیش از 53 میلیارد ریال کالا و ارز قاچاق

به گزارش مجله استخدام جدید، جانشین فرمانده پلیس فرودگاه های پلیس پیشگیری ناجا از کشف بیش از 53 میلیارد ارز و کالای قاچاق توسط پلیس فرودگاه امام (ره) و دستگیری چهار نفر اطلاع داد.

کشف بیش از 53 میلیارد ریال کالا و ارز قاچاق

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سرهنگ حکمت اله سیمی اظهارکرد: در راستای پیاده سازی سیاست های ابلاغی از سلسله مراتب فرماندهی در مورد مبارزه جدی با قاچاق حوزه مالی، فرماندهی پلیس فرودگاه های پلیس پیشگیری ناجا با برگزاری کلاس های متعدد آموزشی برای کارکنان توانسته است گام های بسیار مطلوبی برای برقراری امنیت صنعت هوایی خصوصا مبارزه با قاچاقچیان و سودجویان مالی بردارد.

وی افزود: در این راستا همکاران سختکوش پلیس فرودگاه امام (ره) در بازرسی از بار همراه چهار مسافر خروجی به مقصد دوحه مقدار قابل توجهی ارز جمعاً به ارزش 52 میلیارد ریال کشف کردند.

سیمی ادامه داد: کارکنان پلیس مستقر در گمرک فرودگاه امام (ره) با انجام اقدامات اطلاعاتی و بهره گیری از سامانه های در اختیار از جمله سامانه کنترلی محموله های جاده ای پیروز شدند حین کنترل محموله های خروجی از گمرک، دو پالت کالای قاچاق شامل تجهیزات الکترونیک به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال کشف نمایند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، جانشین فرمانده پلیس فرودگاه های پلیس پیشگیری ناجا برخورد قاطع با قاچاقچیان صنعت هوایی را از اولویت های ماموریتی این پلیس برشمرد و گفت: لازمه کسب پیروزیت و پیشبرد اهداف سازمانی در تمامی عرصه ها، اهتمام جدی به امر آموزش کارکنان و تجهیز یگان های زیر مجموعه به امکانات یاری بازرسی نوین است که این پلیس با ارائه آموزش های تخصصی به کارکنان و کوشش برای برخورداری از فناوری های نوین ضمن تامین امنیت مطلوب در حوزه سرزمینی همچنان در این خصوص پیشتاز و پیشگام است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 بهمن 1399 بروزرسانی: 3 بهمن 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1434

به "کشف بیش از 53 میلیارد ریال کالا و ارز قاچاق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف بیش از 53 میلیارد ریال کالا و ارز قاچاق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید