تزریق واکسن به اتباع خارجی چه شرایطی دارد؟

به گزارش مجله استخدام جدید، خبرنگاران/خراسان جنوبی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: تزریق واکسن به اتباع خارجی تابع شرایط خاصی نیست و تنها با داشتن کارت آمایش یا نامه معرفی از اداره اتباع، انجام می گردد.

تزریق واکسن به اتباع خارجی چه شرایطی دارد؟

محمدرضا رضایی با اشاره به طرح واکسیناسیون اتباع خارجی در خراسان جنوبی با مشارکت و همکاری دانشگاه علوم پزشکی اظهار کرد: اکنون شهرستان بیرجند با هفت هزار و 400 تبعه خارجی بیشترین اتباع استان را دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی اضافه کرد: هلال احمر با اتکا به توان اعضای داوطلب این توانمندی را دارد تا در شرایط گوناگون آلام مردم را در عرصه های مختلف کاهش دهد.

رضایی با اشاره به اینکه تزریق واکسن این افراد تابع شرایط خاصی نیست و تنها با داشتن کارت آمایش یا نامه معرفی از اداره اتباع، انجام می گردد، توضیح داد: تا به امروز واکسیناسیون 314 نفر از اتباع در مرکز واکسیناسیون هلال احمر اجرا شده است که از این تعداد 170 نفر دوز اول، 99 نفر دوز دوم و 45 نفر دوز سوم تزریق نموده اند.

وی یادآور شد: مرکز واکسیناسیون هلال احمر واقع در خیابان طالقانی 10 هر روز از ساعت 8 صبح تا 13 ظهر پذیرای افراد اتباع خارجی است تا واکسن خود را تزریق نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 بهمن 1400 بروزرسانی: 20 بهمن 1400 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1999

به "تزریق واکسن به اتباع خارجی چه شرایطی دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تزریق واکسن به اتباع خارجی چه شرایطی دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید