خبرنگاران بخشودگی اجاره بهای اماکن ورزشی برای بخش خصوصی

به گزارش مجله استخدام جدید، تهران - خبرنگاران - هیات وزیران با هدف حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا با بخشودگی اجاره بهای اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان موافقت کرد.

خبرنگاران بخشودگی اجاره بهای اماکن ورزشی برای بخش خصوصی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، این بخگرددگی به دلیل تعطیلی و عدم انتفاع اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان که به صورت استیجاری دراختیار بخش خصوصی بوده برای 6 ماه نخست امسال موافقت شده است.

در بند نخست این مصوبه آمده است:با توجه به محدودیت های مقرر توسط ستاد ملی مقابله با کرونا و عدم امکان انتفاع از اماکن استیجاری به ترتیب و میزان پیش بینی در قرارداد اجاره و به تبع عدم تحقق دین ناشی از قرارداد اجاره وزارت ورزش و جوانان و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی می توانند بر پایه مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و تشخیص و احراز موضوع، حسب مورد و به تناسب همه یا بخشی از اجاره بهای اماکن مورد اجاره به بخش خصوصی را تا انتها شهریور سال 1399 دریافت ننمایند.

عدم افزایش اجاره بهای این مراکز ورزشی نیز در این مصوبه مورد توجه قرار گرفته و در بند دوم آن مقرر شده است:وزارت و شرکت یاد شده در قراردادهای اجاره اماکن واگذار شده به بخش خصوصی که تا انتها امسال پایان پیدا می نمایند به علت مذکور در بند (1) این تصویب نامه مجاز به تمدید قراردادهای بیش از یک سال نیز در امسال افزایش اجاره بها اعمال نمی گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 18 آذر 1399 بروزرسانی: 18 آذر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1350

به "خبرنگاران بخشودگی اجاره بهای اماکن ورزشی برای بخش خصوصی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بخشودگی اجاره بهای اماکن ورزشی برای بخش خصوصی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید