چرا کارمندان توییتر خوشبخت ترین کارمندان دنیای فناوری هستند؟!

به گزارش مجله استخدام جدید، مدیرعامل توییتر خطاب به کارمندان خود اعلام کرد که آن ها می توانند تا هر زمانی که لازم است از خانه کار کنند و هیچ محدودیت زمانی برای این موضوع وجود ندارد.

چرا کارمندان توییتر خوشبخت ترین کارمندان دنیای فناوری هستند؟!

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، مدیرعامل توییتر به کرمندان این شرکت وعده داده است که نیازی به نگرانی نیست و آن ها می توانند به شکل دائم از خانه کار کنند.

جک دورسی، مدیر عامل توییتر، روز سه شنبه در ایمیلی به کارمندان گفت که حتی پس از پایان قرنطینه ها و سخت گیری های ناشی از COVID-19، می توانند کار را به طور نامحدود از خانه ادامه دهند. این یکی از سخاوتمندانه ترین سیاست های کار در خانه است که توسط یک شرکت بزرگ فناوری در پی همه گیری کرونا ویروس مطرح شده است.

سایر شرکت های فناوری از جمله آمازون، مایکروسافت و فیس بوک برای دورکاری کارمندان خود محدودیت زمانی معین کرده اند، اما جک دورسی قصد ندارد به کارمندان خود برای بازگشت به کار فشار وارد کند و منعطف ترین شرایط را برای آنان ایجاد کرده است. دورسی همچنین گفت که دفاتر توییتر در اوایل سپتامبر مجدداً بازگشایی نمی شوند.

افزون بر این خبر، سخنگوی توییتر نیز اظهار داشت که به تعلیق سفر های تجاری ادامه خواهد داد و هیچ رویداد حضوری را برای بقیه سال 2020 ترتیب نخواهد داد. این شرکت رویداد های 2021 را در اواخر سال جاری برنامه ریزی خواهد کرد. سایر شرکت های بزرگ فناوری نیز برنامه های دورکاری را ترتیب داده اند، اما شرکت های دیگر به اندازه توییتر منعطف عمل نکرده اند.

دورسی درباره احتمال کاهش درامد این شرکت در سایه دورکاری نیز گفت: من از هیچ کاهش درامدی نمی ترسم، چون ما در حال حاضر برای حفظ نیروی کار خود تلاش می کنیم و من فکر می کنم باید شرکتی را بسازیم که کاملاً به سان فرانسیسکو (سیلیکون ولی) وابسته نباشد. همانطور که ما مشتاقانه منتظر هستیم، به سمت استعدادیابی می رویم

منبع: انتخاب
انتشار: 20 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: estekhdamjadid.ir شناسه مطلب: 1048

به "چرا کارمندان توییتر خوشبخت ترین کارمندان دنیای فناوری هستند؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا کارمندان توییتر خوشبخت ترین کارمندان دنیای فناوری هستند؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید