طراحی گرافیکی و چاپ

کارنامه چاپ پول در ابتدای 1400

خبرنگاران: میزان نقدینگی در سال 99 بالغ بر هزار هزار میلیارد تومان افزایش داشته است. به عبارت دیگر در سال گذشته روزانه 2.7 هزار میلیارد تومان نقدینگی جدید در اقتصاد ایران خلق شده است. با توجه به میزان پایه پولی میزان چاپ پول نیز روزی 282 میلیارد...

13 اردیبهشت 1400

سخنگوی شورای شهر تهران: آیین نامه جدید باغات هنوز لازم الاجرا نشده است

خبرگزاری خبرنگاران- سخنگوی شورای شهر تهران با بیان اینکه آیین نامه جدید باغات هنوز لازم الاجرا نشده است، گفت: بر اساس آیین نامه پیشین درباره باغات تصمیم گیری می گردد.

20 اسفند 1399

سفر به آمریکا: اورگن عمیق ترین دریاچه

دریاچه ای در اورگن که به هیچ رودخانه ای متصل نیست حاصل 7700 سال تغییرات آتشفشانی است. در این مقاله خبرنگاران، با این شگفتی همراه شوید.

9 اسفند 1399

چرا بازاریابی چاپی هنوز تاثیرگذار است ؟!

در عصر کنونی، شما می توانید تبلیغات دیجیتالی را همه جا ببینید. در حال حاضر تبلیغات دیجیتالی به گونه ای است که در همه جا از بازاریابی ایمیلی گرفته تا پست های اسپانسری شبکه های اجتماعی، یافت می گردد. حتی بیلبوردهای تبلیغاتی، امروزه دیجیتالی شده اند.

1 بهمن 1399

پینترست یا اینستاگرام؛ کدام یک به کارتان می آید؟

وقتی دو بستر تقریبا یکسان، برای به اشتراک گذاری و نمایش دادن برند و کسب و کار خود داریم، کدام یک را انتخاب می کنید؟ اکثریت ما، آشنایی کافی با اینستاگرام داریم. می دانیم که اینستاگرام چه کارکردی دارد؛ اما شاید آشنایی کمتری با پینترست داشته باشیم. در دنیای...

8 دی 1399

نسخه انگلیسی رمان گرافیکی ارشیا منتشر شد

به گزارش خبرنگاران، نشر انگلیسی مارکوزیا که پیش از این مجموعه رمان های گرافیکی جمشید به نویسندگی اشکان رهگذر را به زبان انگلیسی به شکل فیزیکی و آنلاین منتشر نموده بود، در ادامه همکاری اش با انتشارات استودیو هورخش اولین جلد از رمان گرافیکی ارشیا را منتشر...

23 آذر 1399

زندگی تنها بانوی ایرانی منتخب جشنواره عکس فیاپ در قرنطینه

خبرنگاران/اردبیل یک هنرمند اردبیلی قرنطینه اجباری را جدای از استرس، باعث رخدادها و اتفاقات زیبا در زندگی می داند.

8 آذر 1399

صاحبان خرس علیه من بازی راه انداخته اند، قاچاق فیلم اصلا و ابدا به من ربطی ندارد!

مدیر شکوفافیلم مدعی شد؛ می گویند توزیع غیرقانونی خرس در فضای مجازی توسط من اجرا شده؛ الکی این ماجرا را گردن من انداخته اند. این یک بازی رسانه ای توسط تهیه کننده فیلم است.

23 مهر 1399

20 دانشگاه ایرانی در جمع 400 موسسه جوان برتر جهان حضور یافتند

نظام رتبه بندی آموزش عالی تایمز جدیدترین رتبه بندی دانشگاه های جوان در سال 2020 را منتشر کرد. بر اساس این رتبه بندی 20 دانشگاه ایرانی در جمع 400 دانشگاه جوان برتر جهان حضور دارند.

5 شهریور 1399

لو رفتن طرح پیراهن سوم بارسلونا

طرح پیراهن سوم فصل آینده بارسلونا از سوی یک رسانه منتشر شد.

30 مرداد 1399

انتقاد چهار نویسنده به انتشار گسترده فایل های قصه گویی در فضای مجازی

هنرآنلاین: در قانون حمایت حقوق مولفان و مصنفان و هنرمندان که در سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قابل مشاهده است پس از تعاریف ارائه شده با حقوق پدیدآورنده آشنا می شویم و در ادامه تخلفات و مجازات ها را می شناسیم.

2 مرداد 1399

طرح پیراهن فصل آینده یوونتوس لو رفت

طرح پیراهن هایی که بازیکنان بانوی پیر در فصل آینده به تن خواهند کرد، معین شد.

2 تیر 1399

خبرنگاران ارتشیان، فدائیان همیشه ملت و انقلاب

گفت وگو با امیر سعید پورداراب، امیر احمد کریمی و سرهنگ محسن صادق نیا به مناسبت 29 فروردین؛ روز ارتش جمهوری اسلامی ایران

23 خرداد 1399

تأملی بر اقتصاد فرهنگ

اقتصاد فرهنگ مانند دیگر شاخه های کاربردی علم اقتصاد به تخصیص کارا و بهینه منابع تولیدی کمیاب موجود در حوزه فرهنگ و هنر و همچنین رشد مستمر و پایدار آن در طول زمان در این حوزه می پردازد.

6 اردیبهشت 1399

راه های مراقبت و کنترل کرونا در مدارس

دانش آموزان با رعایت اصول بهداشت فردی و جمعی می توانند از ابتلا به بیماری های تنفسی آنفلوآنزا و کرونا ویروس جلوگیری نمایند اما راه های مراقبت و کنترل بیماری کرونا در مدارس چیست؟

18 فروردین 1399

جادوی بزرگ به چاپ دوم رسید

کتاب جادوی بزرگ نوشته الیزابت گیلبرت با ترجمه مهرداد بازیاری توسط انتشارات کتابسرای تندیس به چاپ دوم رسید.

18 فروردین 1399

بهمنی: ممیز در نگاه مردم کسی است که فکرشان را قیچی می نماید

به گزارش خبرنگاران، یکی از نشست های 17 دقیقه حرف حساب با عنوان باشگاه پرفروش ها شامل تجربه های شاعران و داستان نویسان پرمخاطب کشور، یکشنبه شب 25 آبان با حضور جمعی از نویسندگان و شاعران پرمخاطب کشور و همچنین سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد...

16 فروردین 1399

فارس من، نباید اصالت افراطی به مقالات ISI داد، دانشجو را در صف دفاع از رساله نگه داشتن خلاف است

رئیس سابق دانشگاه شهید بهشتی با تاکید بر اینکه دانشجو می تواند بر اساس مقالات داخلی اجازه دفاع داشته باشد، گفت: نباید اصالت افراطی به مقالات ISI داد.

19 اسفند 1398

تسلیحات نظامی جدیدی که ارتش روسیه در سال 2020 استفاده می نماید

فرایند تجهیز نیروهای مسلح روسیه به جدیدترین سلاح ها در سال 2020 ادامه یافته و ارتش به تسلیحاتی مانند جنگنده سوخو-57، موشک مافوق صوت زیرکن و پدافند گیبکا-اس مجهز شده و ناوگان هوایی 100 ففرایند هواپیمای جدید دریافت می نماید.

6 اسفند 1398

10 هزار بروشور و نقشه شهرستان نظرآباد بین مسافران نوروزی توزیع شد

خبرنگاران: معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری البرز از برپایی سیاه چادر تنها عشایر کوچ کننده این استان در شهرستان نظرآباد اطلاع داد و گفت: 10 هزار بروشور و نقشه شهرستان نظرآباد بین مسافران نوروزی توزیع شد.

30 بهمن 1398
تعداد: (21)