طراحی گرافیکی و چاپ

انتقاد چهار نویسنده به انتشار گسترده فایل های قصه گویی در فضای مجازی

هنرآنلاین: در قانون حمایت حقوق مولفان و مصنفان و هنرمندان که در سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قابل مشاهده است پس از تعاریف ارائه شده با حقوق پدیدآورنده آشنا می شویم و در ادامه تخلفات و مجازات ها را می شناسیم.

2 مرداد 1399

طرح پیراهن فصل آینده یوونتوس لو رفت

طرح پیراهن هایی که بازیکنان بانوی پیر در فصل آینده به تن خواهند کرد، معین شد.

2 تیر 1399

خبرنگاران ارتشیان، فدائیان همیشه ملت و انقلاب

گفت وگو با امیر سعید پورداراب، امیر احمد کریمی و سرهنگ محسن صادق نیا به مناسبت 29 فروردین؛ روز ارتش جمهوری اسلامی ایران

23 خرداد 1399

تأملی بر اقتصاد فرهنگ

اقتصاد فرهنگ مانند دیگر شاخه های کاربردی علم اقتصاد به تخصیص کارا و بهینه منابع تولیدی کمیاب موجود در حوزه فرهنگ و هنر و همچنین رشد مستمر و پایدار آن در طول زمان در این حوزه می پردازد.

6 اردیبهشت 1399

راه های مراقبت و کنترل کرونا در مدارس

دانش آموزان با رعایت اصول بهداشت فردی و جمعی می توانند از ابتلا به بیماری های تنفسی آنفلوآنزا و کرونا ویروس جلوگیری نمایند اما راه های مراقبت و کنترل بیماری کرونا در مدارس چیست؟

18 فروردین 1399

جادوی بزرگ به چاپ دوم رسید

کتاب جادوی بزرگ نوشته الیزابت گیلبرت با ترجمه مهرداد بازیاری توسط انتشارات کتابسرای تندیس به چاپ دوم رسید.

18 فروردین 1399

بهمنی: ممیز در نگاه مردم کسی است که فکرشان را قیچی می نماید

به گزارش خبرنگاران، یکی از نشست های 17 دقیقه حرف حساب با عنوان باشگاه پرفروش ها شامل تجربه های شاعران و داستان نویسان پرمخاطب کشور، یکشنبه شب 25 آبان با حضور جمعی از نویسندگان و شاعران پرمخاطب کشور و همچنین سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد...

16 فروردین 1399

فارس من، نباید اصالت افراطی به مقالات ISI داد، دانشجو را در صف دفاع از رساله نگه داشتن خلاف است

رئیس سابق دانشگاه شهید بهشتی با تاکید بر اینکه دانشجو می تواند بر اساس مقالات داخلی اجازه دفاع داشته باشد، گفت: نباید اصالت افراطی به مقالات ISI داد.

19 اسفند 1398

تسلیحات نظامی جدیدی که ارتش روسیه در سال 2020 استفاده می نماید

فرایند تجهیز نیروهای مسلح روسیه به جدیدترین سلاح ها در سال 2020 ادامه یافته و ارتش به تسلیحاتی مانند جنگنده سوخو-57، موشک مافوق صوت زیرکن و پدافند گیبکا-اس مجهز شده و ناوگان هوایی 100 ففرایند هواپیمای جدید دریافت می نماید.

6 اسفند 1398

10 هزار بروشور و نقشه شهرستان نظرآباد بین مسافران نوروزی توزیع شد

خبرنگاران: معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری البرز از برپایی سیاه چادر تنها عشایر کوچ کننده این استان در شهرستان نظرآباد اطلاع داد و گفت: 10 هزار بروشور و نقشه شهرستان نظرآباد بین مسافران نوروزی توزیع شد.

30 بهمن 1398

هزینه های سفر به وان؛ شهری توریست پذیر در ترکیه

وان (Van) نام یک شهر کوچک در بخش شرقی یکی از بهترین کشورهای دنیا یعنی ترکیه است که در کنار قدمت بالا و تاریخ ارزشمند خود به جهت وجود گربه های پشمالو از محبوبیت خاصی میان شهرهای ترکیه برخودار هست. شهر وان در مجاورت مرز مشترک دو کشور ایران و ترکیه قرار گرفته...

16 بهمن 1398